КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Чи варто робити пірсинг?

Сьогодні модно прикрашати своє тіло різними проколами, в які вставляються різноманітні прикраси. З кожним роком збільшується кількість місць на тілі людини, що піддаються подібній процедурі. І якщо зовсім недавно існував один єдиний пірсіг — пірсинг вух, то сьогодні можна побачити в натовпі тих, у кого проколоті брови, пупки і язики. Особливо сміливі люди можуть похвалитися пірсингом на геніталіях. У кожного, як кажуть, свої примхи.

У подібного явища є свої противники і прихильники. Є й ті, хто сумнівається, чи варто робити пірсинг, і вважає що це досить небезпечно. Щоб розвіяти всі сумніви, необхідно дізнатися, а чим небезпечний, може бути, подібний прокол. Повірте, така, нешкідлива, на перший погляд, процедура, як прокол брови, пупка або тим більше геніталій, може спровокувати появу складних ускладнень, позбутися яких буде непросто.

Чого варто боятись?

Найнебезпечніше — це сепсис, який обов’язково виникає, якщо пірсинг був зроблений не в стерильних умовах і підручними інструментами. Зараження крові може викликати летальний результат, тому необхідно дуже серйозно ставитися до вибору салону краси або клініки, і вже ні в якому разі не робити пірсинг самостійно в домашніх умовах. Можливість появи ускладнень безпосередньо залежить від місця проколу. Наприклад, неправильний прокол брови може спровокувати пошкодження трійкового нерва. Що в свою чергу обов’язково призведе до паралічу лицьових м’язів. Видовище буде дуже страшне, людина не зможе повноцінно жити, чи варто ризикувати заради залізного кільця?

Пірсинг на губах часто викликає утворення сильної гематоми. Вона, в свою чергу, дуже часто запалюється, починає гнити, приносячи масу незручностей і больових відчуттів. Інфекція, через кров потрапляє в мозок, викликаючи незворотні наслідки, які незмінно стануть причиною раптової смерті.

Пірсинг язика і геніталій не менш небезпечний, він викликає утворення кровотеч, які вкрай складно ліквідувати.

Прокол язика і чужорідний предмет на ньому викликає сильну набряклість, яка під час сну може стати причиною задухи, до того ж подібна прикраса викликає порушення мови, що теж не відповідає нормі повноцінного існування. Тому не варто поспішати в прийнятті позитивного рішення.

Потрібно відмовитися від подібної процедури ще й тому, що дуже часто пірсинги не приносять очікуваного результату. Для того щоб все виглядало органічно і красиво, необхідно володіти хорошим художнім смаком, який допоможе дотримати потрібні пропорції і звертати увагу на важливі дрібниці. Наприклад, будь-яка сережка, розміщена на ніздрі носа, збільшить його візуально, що не додасть естетики, а навпаки, спровокує утворення психологічних комплексів. Тому робити пірсинг чи ні, вирішувати, звичайно, вам, але пам’ятайте про те, що мода дуже швидкоплинна, пройде повальне захоплення подібним напрямком, а прокол залишиться!

Нагадуємо, що у центрі Прінцесс пірсинг виконує кваліфікований спеціаліст у стерильних умовах. Якщо ви впевнені у своєму виборі – запрошуємо на пірсинг у Вінниці до нашого центру!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *