КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Правильне харчування при вугровій хворобі

Дієта при вугровій висипці

Дієта при вугровій висипці

Зрозуміло, що харчування не має прямого впливу на виникнення акне. Про те, що саме викликає це неприємне захворювання ми вже говорили. Але захворювання шлунково-кишкового тракту повязано зі станом шкіри. Тому перш ніж розпочати лікування вугрового висипу, необхідно переглянути свое меню, і можливо, відгорегувати його.

Головне, щоб щодня під час прийому їжі відбувалося поповнення необхідних організму вітамінів і мікроелементів. Це, в першу чергу, кальцій, фосфор, калій, хром, сірка, селен, цинк, вітаміни, А, С, РР і вітаміни групи В.

Кальцієм багаті молочнокислі продукти, багато фруктів і овочі. Багато фосфору міститься в рибі, в сирах, яйцях. Недолік калію можна заповнити, додавши в свій раціон родзинки, урюк, чорнослив і капусту. Хром міститься у яловичій печінці і бобових — гороху, квасолі, сої.

Вітамінами, А, С і РР багаті молоко, сметана, морква, томати, перець, печінка морських риб, лимони, смородина, шипшина, квашена капуста, м’ясо, печінка, нирки. Вітаміни групи В містяться в дріжджах, кукурудзяній муці, м’ясі та висівках.

Фрукти і овочі, багаті рослинними волокнами, у тому числі й клітковиною, покращують моторику кишечника, сприяють більш швидкому просуванню їжі, очищенню від токсинів і калових мас.

Для заповнення сприятливої мікрофлори травного тракту досить корисні кисломолочні продукти. Жирні сорти риб (палтус, лосось, тунець, сардини, скумбрія і т.п.), молюски містять багато омега-3 жирних кислот, а також вітаміну А, які й допомагають боротися з висипаннями на шкірі. Якщо пацієнт вживаєте рибу рідше двох разів на тиждень, то йому необхідно приймати риб’ячий жир в капсулах.

Найбільш прийнятними способами приготування їжі є відварювання, запікання і обробка парою. Вони дозволяють зберігати більше корисних речовин і не використовувати рослинних олій. Харчуватися необхідно не менше 3 — 4 разів на день, приділяючи прийому їжі достатньо часу.

Варто пам’ятати, що акне  може виникати внаслідок порушення обміну речовин або якої-небудь харчової алергії. Тому добре б вести харчовий щоденник, щоб виявити цей зв’язок. При цьому встановленим є, що наступні продукти можуть провокувати виникнення акне:

1. Солодке і борошняне. Цукор-рафінад, цукерки, випічка (торти, пироги, печиво), морозиво, чіпси, крекери, газовані солодкі напої, соки з пакетиків і соковмісні напої — усі ці продукти провокують появу акне. Варто замінити солодкі напої на просту чисту воду, трав’яні і зелений чаї. Замість цукру — більше солодких фруктів і сухофруктів, а також мед. Можна використовувати тростинний цукор, він не рафінований, тому добре засвоюється організмом, містить корисні поживні речовини.

2. Горіхи. Бразильський, волоський горіхи, фундук, мигдаль, фісташки, арахіс (включаючи і арахісове масло) також можуть провокувати виникнення акне. Повністю відмовлятися від горіхів не варто, тому що багато видів містять цинк, необхідний для здоров’я шкіри і інші речовини корисні для всього організму в цілому. Просто необхідно їсти не багато за один прийом і віддавати перевагу не смаженим горіхам.

3. Жирні молочні продукти. З усіх молочних продуктів віддавати перевагу слід йогуртам з вмістом живих йогуртових культур (ацидофільних бактерій), які покращують обмін речовин і сприяють виведенню токсинів з організму.

4. М’ясо. Містить природні  гормони тварин, а ще гормони росту, що вносяться у корми для тварин. Нейтральні продукти — це індичатина, курятина, кролятина. Вони не впливають на виникнення або зникнення акне.

5. Жири. Варто відмовитися від смажених і жирних продуктів. Не використовуйте дезодоровані, рафіновані і гідрогенізовані олії. Віддайте перевагу олії холодного віджиму.

6. Кофеїн. Збільшує вироблення гормону стресу кортизолу, а стрес є одним із збудників акне. А ось какао — нейтральний продукт, що не впливає на акне. Висипання на шкірі провокують цукор і молоко, що входять в шоколад. Тому, краще зупинити свій вибір на гіркому шоколаді з вміст какао не менше 70%.

Скорегуйте своє харчування відповідно до особистих побажань та рекомендацій лікаря і дуже скоро ви побачите результат.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *