КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

‼️Мелономи‼️

На данний момент, надзвичайно багато людей звертається до нас, з приводу мелоном. Тому радимо прочитати, та ознайомитись з причинами, основними симптомами, лікуівнням та профілактикою.
❗?Причини меланоми?❗
Факторами розвитку ммеланоми є:
— надмірна інсоляція;
-наявність пігментних плям і множинних невусів;
-спадковість;
-наявність в анамнезі сонячних опіків і захворювань шкіри.

❗?Симптоми меланоми?❗
Симптомами появи меланоми є:
-зміна кольору — меланома як правило має сірий, чорний, бордовий або рожевий колір;
-краю меланоми можуть мати неправильну загострену форму;
-зміна розмірів появи — має тенденцію до збільшення розмірів;
Меланома може кровоточити і створювати скоринки на уражених ділянкахх, в тому місці може з’явитися свербіж, а також може бути слабість, головний біль, збільшення лімфатичних узлів.
Для простоти знань характеристик новоутворень, їх згрупували в так звану ?»Небезпечну абетку»? в алфавітному порядку — ABCDE.
A — Asymmetry (асиметрія).Нормальні родимки повністю симетричні. Якщо провести уявну лінію через середину, то половинки повинні бути однаковими, в підозрілих випадках він відрізняються один від одного.
B — Border (кордон).У нормальних родимок межа чітка, підозрілі родимки мають розмиті і / або нерівні краї.
C — Color (колір).Родимки пофарбовані в більш ніж один колір або мають кілька різних відтінків, є підозрілими, їх необхідно показати лікарю. Нормальні родимі освіти, як правило одного кольору, хоча можуть включати світліші і темніші його відтінки.
D — Diameter (діаметр).Якщо родимки більше, ніж гумка на олівці (близько 6 мм), вона повинна бути досліджена лікарем. Це справедливо і для тих плям, які не мають будь — яких інших відхилень (колір, кордони, асіметрія).
E — Evolution (зміни).Якщо родимі плями змінили свою чисельність, симетрію, кордон або колір — їх необхідно показати лікарю.
Варто запам’ятати, що злоякісна родимка не ​​зобов’язана відрізнятися від нормальної по кожному з цих критеріїв. Досить одного відмінності, щоб розцінити родимку як підозрілу, і в такому випадку вона повинна бути показана дерматологу.
❗?Лікування меланоми?❗
Лікування таких патологій проводиться під контролем онколога, після обстеження пацієнта, лікар визначає метод лікування.
❗?Профілактика меланоми?❗
Основним методом профілактики меланоми є обмеження перебування на сонці. Людям, які мають це захворювання, не рекомендується засмагати на пляжі, і відвідувати солярій. Також рекомендується носити сонцезахисні засоби, одяг з натуральних тканин(який максимально закриває шкіру), у літню пору року потрібно носити головний убір і окуляри.
Тому бажано чим швидше відвідати дерматолога, для того, щоб запобігти появі меланом.
?‍⚕️?‍⚕️Рекомендуємо вам, звернутись до нашого закладу, де вам допоможуть з діагностикою, і покращать здоров’я в цілому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *