КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Дерматоскопія у Вінниці: сучасна і точна діагностика родимок

Дерматоскопія у Вінниці

Родимки є у кожної людини. І часто вони навіть додають якусь ізюминку в образ. Родимки можуть виникати протягом усього життя, і це нормальний процес. Але чим їх більше, тим серйозніше потрібно ставитися до свого здоров’я. Пропорційно кількості родимок, зростає і ризик виникнення меланоми. І дуже велике значення має, наскільки вчасно ви помітите зміни і пройдете спеціальну діагностику.

Діагноз можна поставити вже на ранній стадії розвитку меланоми. Для цього необхідно звернутися до такого сучасного методу дослідження, як дерматоскопія.

Введення в термінологію

Дерматоскопією називається новітня методика, що дозволяє досліджувати шкірні зміни без оперативного втручання. В ході застосування цієї техніки встановлюється природа родимок за їх кольором і формою. Спеціаліст використовує невеликий апарат, за допомогою якого отримує зображення родимки в десятикратному збільшенні. Це відмінний спосіб «заглянути» і дізнатися, що відбувається під роговим шаром шкіри.

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз.

Позитивні сторони дослідження:

—         Метод не має протипоказань.

—         Процедура дуже проста.

—         Це один з нетравматичних методів дослідження.

—         Результат готовий через декілька хвилин.

—         Дозволяє діагностувати безліч шкірних захворювань (особливо ефективна процедура для ранньої діагностики раку).

Як проводиться процедура?

Лікар використовує дерматоскоп і комп’ютерний пристрій. У результаті він отримує знімок утворення, збільшений в 30 разів. Потім фахівець починає вивчення родимки. Він дивиться, наскільки вона симетрична, яка її структура, межі. Явні ознаки злоякісності утворення — нечіткі межі, неоднорідність структури, несиметричність.

Чи потрібна дерматоскопія вам?

Якщо у вас є родимка, що викликає сумніви, але її структура і форма не змінилися, значить, необхідності в обстеженні немає. Однак бувають родимки, які вимагають до себе зовсім іншого підходу. Особливо це стосується тих людей, у яких на тілі велика кількість родимок.

Але якщо утворення турбує вас (з точки зору розмірів або форми) або є незрозумілі шкірні висипання, варто звернутися до фахівця. Це стосується і випадків механічного пошкодження родимок. Якщо ви подряпали їх, зачепили мочалкою або гострим предметом, потрібно звернутися до лікаря.

Запрошуємо пройти дерматоскопію у Вінниці у нашому центрі! Обстеження проводить лікар-дерматолог вищої категорії Бойчук Валентина Анатоліївна.

Записуйтесь на консультацію вже зараз:

(097) 49 08 990, вул. Пирогова, 77

Всього найкращого!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *