КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Про центр

Бойчук Валентина Анатоліївна

Ви, напевно, відзначали для себе, що іноді доводиться робити вибір: професійна косметологія або «чудо» народних рецептів? Всі ми час від часу дивимося в дзеркало. Так уже склалося, що ми практично не помічаємо, як з дитинства ця звичка міцно входить у наше життя. Ми просто робимо це день у день, навіть не замислюючись.

Однак, через певний проміжок часу, починаємо помічати, що робимо це все з меншим задоволенням, скоріше навіть за необхідністю. Ми починаємо давати в Інтернеті такі запити як «целюліт» або «пілінг», а такі послуги косметолога, як чистка обличча або ін’єкції ботокса вже не здаються нам несвоєчасними і безглуздими. Час кидає тінь свого доторку на нас. Це відбувається абсолютно з усіма, проте сумувати і переживати через це не варто.

Багато речей або явищ, що з’явилися в нашому високотехнологічному столітті, наші бабусі можуть назвати дивом, що не заважає їм користуватися тими ж мобільними телефонами або супутниковим телебаченням.

Косметологія обличчя — якраз і є таке диво, доступне лише при використанні сучасних технологій лікарем косметологом. Вам не обов’язково знати всі його тонкощі, проте, якщо ви хочете, щоб це диво сталося і з Вами, потрібно дуже розумно підійти до вибору свого косметолога, так само як Ви підходите до вибору, скажімо, перукаря або стоматолога.

До нашого з Вами задоволення, сучасна косметологія пропонує величезну кількість послуг з омолодження та догляду за обличчям, що надаються на території численних салонів краси. Однак довіряти своє обличчя комусь, просто довірившись рекламі, не розумно, а перевірити, чи має достатню кваліфікацію косметолог, часто, просто неможливо. Тому, швидше за все, підсвідомо багато людей просто відмовляються від косметологічних послуг, які може надати лікар косметолог, саме з цієї причини. Так уже склалося, що люди з нашим менталітетом шукають вирішення своїх естетичних проблем у професійній косметології досить рідко, хоча у всіх країнах Європи і Заходу це вважається поширеною практикою.

Але це можна зрозуміти, адже такі процедури, як збільшення губ гіалуронової кислотою або ін’єкції ботокса, так само, як і ефективне рішення проблеми целюліту на професійному рівні, вимагають, дійсно, високої кваліфікації. Салони краси, найчастіше, навіть не мають персоналу , що володіє достатнім рівнем підготовки для таких процедур. Необхідно мати, як мінімум, освіту лікаря, а краще всього лікаря — дерматолога, якщо цей лікар вибрав для себе спеціалізацію «Косметологія».

Хочу ще зауважити, що важливим і хвилюючим багатьох клієнтів питанням є питання конфіденційності, адже секрети краси повинні залишатися секретами, до того ж косметологія в цілому для багатьох предмет дуже інтимний. Я це розумію, тому й не працюю на базі одного з численних салонів краси, пропонуючи привабливу та спокійну атмосферу закритого від цікавих очей приватного, але професійно обладнаного кабінету, що забезпечить вас відсутністю зайвого розголосу і незручного спілкування.

Я можу вам запропонувати весь спектр косметологічних послуг з догляду за вашим обличчям. Доступні, та широко затребувані, процедури як хімічний пілінг обличчя і уколи ботокса (правильніше сказати «Ботулінотоксину типу А»). Нерідко бувають ситуації, коли люди мають від природи гарну шкіру, однак деякі риси обличчя їм хотілося б трохи підправити, приміром, прибрати носогубні складки, зморшки заповнити (або в міжбрів’ї або «гусячі лапки»), або зробити збільшення губ. Я допоможу Вам і в цих ситуаціях.

Ви здивуєтеся тому, наскільки просунулися технології та якість послуг, що надаються в області косметології обличчя. Достатньо взяти, наприклад, нову методику біоревіталізації, в якій застосовується гіалуронова кислота, що дозволяє утримувати до п’ятисот молекул води навколо себе і перешкоджає стисненню тканин. Вам також доступні будь-які напрямки моєї роботи косметологом, такі як мезотерапія обличча і тіла (якщо Вас турбує целюліт і вічна боротьба з ним — ми вирішимо це питання), різні види пілінгів, ефективні програми по терапії омолодження , звичайно ж чистка обличчя, з індивідуальним підбором підходящої саме Вашому типу шкіри, методикою.

Будь-які проблеми зі шкірою: або вікові, або пігментні плями (фотостаріння), можливо акне, або просто суха шкіра — це не Ваші проблеми, а моя робота — Вашого косметолога.

Дивіться на себе в дзеркало і радійте своєму відображенню без будь-яких застережень!

Я знаю, що кожна людина гідна того, щоб починати ранок з посмішки самому собі!

Мої професійні знання лікаря косметолога — для Вас!

Будьте гарні вже сьогодні!

P.S

Запис на консультацію з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 19:00 за телефонами:

 

(097) 49 08 990

 

(0432) 68 01 52

У суботу працюємо з 10:00 до 14:00.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *