КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Увага «Купіроз» і «Розацеа»!

Зараз, дуже поширились захворювання шкіри, як «Купіроз» і «Розацеа», тому ми пропонуємо ознайомитись з ними, та причинами їх появи, а також радемо звернутись до дерматолога для обстеження.
⁉️Що ж таке «Купіроз» та «Розацеа»⁉️
Купероз — розширені кровоносні судини, які проявляються на шкірі у вигляді почервоніння і дрібних червоних або блакитних ліній. При уважному розгляді можна помітити, що зони з розширеними капілярами на шкірі ніби покриті тонкими червоними промінчиками або сіточкою.

?Причини появи купероза?:
— Перепади температур;
— Гостра і гаряча їжа;
— Куріння;
— Алкоголь;
— Ультрафіолетові промені;
— Cтресові ситуації.
Також, ми рекомендуємо не зловживати кавою, гірким або гарячим шоколадом. А ще краще, слід повністю виключити ці продукти з вашого раціону, так як вони роблять сильний стимулюючий ефект на кровообіг.

Розацеа — це хронічне захворювання шкіри, яке проявляється стійким почервонінням шкіри щік, носа, лоба, яке проявляється у вигляді висипів яскраво-рожевого кольору, судинними зірочками, гнойничками і атрофією шкіри.
?Причини появи розацеа?
До цього часу точно не визначено причини виникнення розацеа, але вважають, що основою появи розацеа є чутливість судин до різних фізичних впливів навколишнього середовища (холод, спека, сухе повітря, або різкі перепади температури), з іншої сторон, вважається, що захворювання має спадковий характер . Тобто ламкість і крихкість судин — це генетична схильність, так як у більшості людей немає ніяких реакцій на подібні подразники.

?‍⚕️?‍⚕️Ми рекомендуємо вам звернутись до нас, де вас тепло приймуть і покажуть всі переваги якісного лікування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *