Вакуумний масаж
Вакуумний масаж — це різновид техніки масажу, яка передбачає одночасну косметологічну і терапевтичну дію на шкіру. Вакуумний масаж застосовується для лікування болю в спині, в комірцевій зоні і шиї, в плечах, в області попереку, стегнах і сідницях.
В естетичних цілях вакуумний масаж ефективний для ліквідації целюліту, жирових відкладень в області сідниць, «галіфе», на задній поверхні стегна. Результатом застосування техніки вакуумного масажу може стати поліпшення і зміцнення контуру тіла, а при впливі на шкіру обличчя — поліпшення його кольору і овалу, розгладження зморшок, ліквідація другого підборіддя.
Вакуумний масаж може проводитися як медичними банками з потовщеними краями, так і за допомогою спеціальних апаратів, що мають насадки або масажні пластини, які захоплюють шкірну складку за рахунок пульсуючого вакууму.
Класичний вакуумний масаж
Класичний вакуумний масаж проводиться через контактне середовище — рослинна олія з додаванням аромамасел, також може використовуватися вазелінове масло, яке намазують на область проведення масажу. Потім береться ватяний тампон, змочений у спирті, підпалюється і поміщається в банку. Майже відразу його видаляють з банки, а саму банку поміщають на область масажу, до якої вона міцно присмоктується. Масажист акуратно ковзає банкою по шкірі, викликаючи цим місцевий прилив крові до шкіри. При цьому сила впливу вакуумного масажу підбирається індивідуально, залежно від чутливості шкіри клієнта.
Протягом 20 хвилин такого впливу відбувається прискорення обміну речовин, активне насичення тканин киснем, поліпшення кровообігу, що веде до руйнування жирових клітин.
Вакуумний масаж впливає не тільки на скорочення жирової тканини, а й якісно покращує стан шкіри. Вона стає більш пружною, підвищується її тонус і еластичність, покращується зовнішній вигляд рубцевої тканини і ділянок шкіри з наявними розтяжками. Відбувається посилення виведення шлаків з організму, а поліпшення лімфодренажу призводить до усунення набряклості.
Оздоровлюючий ефект вакуумного масажу пов’язаний з його впливом на шкірні рецептори і біологічно-активні точки. Це веде до зняття больового синдрому, стресів та нервової втоми, поліпшенню роботи внутрішніх органів, рішенням таких проблем як головні болі, безсоння, вегето-судинна дистонія, стенокардія та ін.
Апарати для масажу
Використання сучасних апаратів для вакуумного масажу дозволяє виробляти інтенсивну стимуляцію шкіри і є серйозним засобом у справі боротьби з передчасним старінням. Навіть одна-дві процедури на такому апараті дають хороший ліфтинговий ефект, а проходження курсу процедур дозволить значно згладити і зменшити прояв вікових зморшок, відновлює каркас шкіри.
Зміцнення і омолодження відбувається завдяки впливу на шкіру, на підшкірно жирову клітковину, сполучну тканину, що підвищує виробництво колагену і еластину. За допомогою спеціальних насадок масажист виконує кругові рухи. Тиск на шкіру при цьому м’який, рівномірний.
Вакуумний масаж на сучасних апаратах призначається також після пластичних операцій, для попередження застійних явищ у тканинах. Дуже ефективний такий вид масажу і після травм, забитих місць, розтягнень. Проведення вакуумного масажу в такому випадку скорочує реабілітаційний період, зменшує больові відчуття.
Протипокази
Як і в кожної процедури, у вакуумного масажу є свої протипоказання. Насамперед — це наявність будь-якого роду злоякісних новоутворень, гострі запальні захворювання внутрішніх органів, запальні та незапальні захворювання шкіри, хвороби крові, жовчнокам’яна хвороба, рецидивуючий тромбофлебіт, сечокам’яна хвороба, пневмонія, вагітність, варикозна хвороба третього ступеня.
У будь-якому разі, перед проведенням процедури фахівець проводить повне опитування, для визначення стану здоров’я клієнта і виявлення наявних протипоказань.
Добавить комментарий