Яка різниця між кондиціонером та бальзамом для волосся? (Продовження)
Ополіскувач створений для полегшення розчісування волосся після миття та сушіння. Але знову-таки ефект полегшення розчісування виникає завдяки згладжування лусочок на волоссі.
Отже, можна зробити висновок, що за своєю суттю, і бальзам-кондиціонер для волосся, і бальзам-ополіскувач мають приблизно однаковий ефект: завдяки розгладженню лусочок волосся робляться більш шовковистим, гладким, блискучим і пружним, воно краще укладається, розчісується, менше електризується і отримує потрібне зволоження і захист від негативного впливу нагрівальних приладів. Багато виробників бальзамів-ополіскувачів для волосся обіцяють також, що зачіска придбає додатковий об’єм. Однак це вже збуджує великі сумніви, оскільки об’єм волосся помітно і швидко можливо збільшити одним лише способом — скуйовдивши лусочки, що зіпсує їх, а ополіскувачі ж надають прямо протилежний ефект. А те, що волосся покривається тонкою плівкою, не позначається серйозно на обсязі.
3. Бальзам для волосся без яких-небудь добавок. Маючи кремоподібну текстуру, він проходить під кератинові лусочки і цим вирівнює поверхню волосся. Подібний бальзам також впливає і на цибулини волосся, внаслідок цього склад інгредієнтів на упаковці треба читати уважно. Найефективніші бальзами — це ті, у складі яких є такі компоненти: цинк, жирні кислоти — гамма-ліноленова, лінолева, ліноленова альфа-, олеїнова і інші, польовий хвощ — натуральне джерело окису кремнію, а також фітоестрогени (екстракт хмелю, шавлії, шкіри і насіння винограду та інші), які виконують значну роль у попередженні андрогенного облисіння у жінок і чоловіків.Існує кілька секретів застосування бальзаму і кондиціонера:
Кондиціонер для волосся не рекомендується наносити на коріння, оскільки коріння волосся вже на наступний день будуть здаватися забрудненими. Слідом за використанням шампуню волосся необхідно обполоснути чималою кількістю води і потім на них нанести кондиціонер. Кондиціонер потрібно тримати протягом двох хвилин, а потім щедро обполоснути волосся.
А ось бальзам для волосся можна по-різному використовувати. Якщо волосся не потрібно відновлювати і воно не пошкоджено, то простий спосіб застосування бальзаму. Трохи бальзаму потрібно нанести на шкіру голови і на волосся і залишити на 1-2 хвилини, а потім теплою водою змити.
Але якщо Ви хочете за допомогою бальзаму трохи зміцнити волосся або привести їх у норму після фарбування, то також як і в звичайному випадку нанесіть бальзам по всій довжині волосся, але змивайте його через десять хвилин. Для сильно пошкодженого волосся є спеціальні бальзами, які необхідно наносити на волосся і шкіру голови, і потім обмотати поліетиленовим пакетом, а зверху ще й товстим рушником. Через півгодини волосся необхідно обполоснути теплою водою.
Добавить комментарий