КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

3 міфи про рубці

Лікування рубців

Лікування рубців

Сьогодні рубці викликають у оточуючих тільки співчуття і говорять, щонайменше, про байдуже ставлення господарів рубців до власного тіла. Бо рубець, який вчасно пролікували, практично непомітний. Грубі, що виділяються на тілі, рубці, є показником відсутності лікування або його неадекватності.

Вже написано безліч статей і книг, що розкривають процеси, які відбуваються в шкірі у період формування рубців. Розробляються  нові методи їх лікування, але, незважаючи на це, проблема як і раніше залишається актуальною.

У нашому столітті  швидкостей і технічного прогресу важко знайти людину, яка не має на своєму тілі жодного рубця. Ще менше знайдеться людей, задоволених зовнішнім виглядом свого рубця.

Що ж таке рубець? Це норма чи патологія?

Рубець — це наслідок загоєння рани після травми або запалення. Тому нормотрофічний рубець — це норма. Інші види рубців асоціюються з ненормальним загоєнням.

Чому в одних випадках після травми утворюються рубці, а в інших загоєння йде без утворення рубця? Та тому, що рубці утворюються там і тоді, де і коли відбулося порушення цілісності глибоких шарів шкіри. Якщо ж травма торкнулася тільки епідермісу, верхнього шару шкіри, то рубця не буде. Такі травми називаються саднами.

За зовнішнім виглядом всі рубці діляться на три великі групи: атрофічні (нижче рівня шкіри), нормотрофічні (врівень зі шкірою) і гіпертрофічні (вище рівня шкіри). В окрему групу виділяють келоїдні рубці, або келоїди (від грецького «chele» — клешня рака).

На процес утворення того або іншого виду рубця впливає безліч факторів: глибина травми або запалення, локалізація, наявність інфекції в рані, терміни первинної обробки (тобто момент звернення за кваліфікованою допомогою). Таким чином кінцевий зовнішній вигляд рубця залежить як від пацієнта, так і від лікаря: перший повинен хотіти, а другий — вміти!

Міф 1 Лікування або корекцію рубця необхідно починати через рік після отриманої травми.

Рубець формується протягом 12-18 місяців, і в процесі його формування можна впливати на ті чи інші процеси, що відбуваються в ньому. Коли рубець вже сформувався, впливати на ці процеси вже пізно. Тому починати лікування рубців необхідно в перші години після отримання травми.

Міф 2. Від рубця можна позбутися повністю і назавжди.

Там, де сформувався рубець, нормальної тканини вже не буде ніколи. В цьому місці може бути тільки рубець! Його можна посікти скальпелем, випарувати лазером, відшліфувати, змінити його розміри і орієнтацію, але він все одно залишиться рубцем. Тому часте прохання пацієнтів: «Заберіть у мене рубець, щоб не було й сліду» — не має під собою ніякої основи.

Міф 3.Лазер здатний прибрати будь рубці, в тому числі і келоїдні.

Кожна лазерна система призначена для виконання однієї певної функції. Є лазери, які прибирають судини в рубцеві, є лазери, що шліфують шкіру. І ті, і інші допомагають при певних видах рубців. Але є рубці, які не піддаються лікуванню лазером або навіть погіршуються після лазерної обробки, наприклад келоїдні рубці.

Пам’ятайте, що перед лікуванням рубців необхідно проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем. Причому це досить складна і копітка робота. Для досягнення ефекту нерідко потрібні різні і повторні процедури.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *