КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

❗️Акне — хронічна хвороба❗️

Доволі часто люди зіштовхуються з акне-хронічною хворобою із запаленням сальних залоз. Однак, не кожний звертайє на це увагу. З часом вона прогресує і стає небезпечнішою. У цій статті Ви ознайомитесь з методами боротьби та запобігання хвороби.
Акне (вугрі, вугрева хвороба, прищі) — захворювання шкіри, яке супроводжується підвищенням вироблення шкірного сала, гіперкератозом, активізацією бактеріальної флори і як наслідок – запаленням і появою дефектів шкіри. Розглянемо причини, що спричиняють акне:
Зміна гормонального балансу. Це найпоширеніша причина появи вугрового висипу у підлітків у період статевого дозрівання. Головний провокуючий фактор у підлітковому віці — підвищення у крові чоловічих статевих гормонів андрогенів, під впливом яких сальні залози збільшуються в розмірі. У дівчат і жінок зміна гормонального балансу може спричинити появу акне під час менструальних циклів, а також може бути пов’язана з прийманням протизаплідних препаратів.
Зниження імунітету і дисфункція шлунково-кишкового тракту. Можливість паразитувати і активно розмножуватися бактеріям на шкірі надає, в тому числі, знижений імунітет. Здорова мікрофлора кишечника — це 70% імунітету, який є перешкодою на шляху інфекції, що викликає утворення нових прищів. Крім того, здоровий імунітет забезпечує ефективне загоєння вже існуючих вугрів.
Стрес. Деякі дослідники вважають, що стрес може призвести до вироблення організмом більшої кількості інсуліну (інсулін — це гормон, що виробляється в підшлунковій залозі та дозволяє клітинам переробляти та накопичувати цукор з вуглеводів). Інсулін стимулює андрогени (чоловічі гормони), які, у свою чергу, стимулюють надлишок шкірного жиру (себорею) та гіперкератоз (занадто інтенсивний поділ клітин, що призводить до блокування сальних залоз), що є ключовими етапами виникнення запалень.
Неправильний догляд за шкірою. Регулярне і ретельне очищення — це важливий крок у догляді за шкірою, що схильна до висипань, але агресивні засоби на основі мила та занадто гаряча вода можуть порушити природний баланс шкіри та загострити симптоми. Деякі засоби по догляду за шкірою та косметика мають жирну текстуру та є комедогенними (а отже закупорюють пори і викликають висипання).
Фактори навколишнього середовища. В інтенсивності появи вугрового висипу і площі ураження значну роль також відіграють зміни кліматичних умов. Багато хто вважає, що зима є гіршим часом для акне через суворі погодні умови, які призводять до сухості і лущення шкіри. Однак у зимовий час використання додаткових зволожувальних засобів може тільки посилити висипання.
Як запобігти появі акне?
Для початку Вам потрібно задуматись про ваше харчування, яке повинно бути збалансоване. Створіть свій раціон, обмежити себе в смаженому, збільшіть кількість овочів та фруктів, а також категорично відмовитись від фастфуду(їжі швидкого приготування). А ще краще ми радимо звернутись до дерматолога, де вам нададуть список продуктів, яких потрібно виключити, а яких навпаки додати.
Тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотиків — одні з факторів, які провокують появу хвороби.
Очищайте шкіру вранці та ввечері, обов’язково знімайте макіяж, перш ніж лягати спати.

Обирайте очищаючі, зволожуючі та засоби по догляду, спеціально розроблені для проблемної шкіри. Використовуйте тільки засоби, некомедогенність яких було доведено (тобто, вони не викликають висипань). Якщо Ви проходите курс лікування акне, переконайтеся, що використовуєте засоби, сумісні з Вашими препаратами.

Краще, що Ви можете зробити, щоб уникнути виникнення фрикційних вугрів, це: а) приймати душ якомога швидше після занять спортом; б) носити натуральний одяг, якщо це можливо. Спробуйте також не торкатися обличчя та протирати свій мобільний телефон, регулярно прати подушки і рушники, щоб знизити ризик контакту з бактеріями.
Як боротися з акне?
Для того щоб підтримувати шкіру в задовільному стані, потрібно ретельно за нею доглядати. Краще звернутися до дерматолога. Лікар допоможе впоратися з проблемою акне і дасть рекомендації по догляду в кожному конкретному випадку.

Важливо! Уникайте жирних лосьйонів і засобів декоративної косметики, які можуть погіршити стан шкіри. Замість цього вибирайте засоби, призначені для жирної або схильної до акне шкіри, та додержуйтесь рекомендацій, які були зазначені вище.

2 Responses to ❗️Акне — хронічна хвороба❗️

  1. 踏遍青山人未老,风景这边独好。

  2. Will The Third World War happen during our life?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *