КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Безкоштовна консультація дерматолога у ВІнниці

Безкоштовна консультація дерматолога

Безкоштовна консультація дерматолога

 

Наш центр розпочинае благодійну акцію на постійній основі. Для усіх малозабезпечених людей, у нас кожної середи з 13:00 до 15:00, надається безкоштовна консультація!

Вас огляне досвідчений лікар та надать Вам допомогу при шкірних захворюваннях будь-якого типу.

Вам буде призначене  лікування та повторна діагностика.

Не залишайте своє здоров’я на потім!

Ми чекаємо на Вас!

4 Responses to Безкоштовна консультація дерматолога у ВІнниці

 1. Таня:

  доброго дня!!на спині.а потім і на руках зявляються і поширюються сухі плямки світлого кольору,але при розчухуванні червоніють і утворюються розчухи!!найсильніше сверблять вночі.

 2. admin:

  Вибачте за затримку відповіді. Тетяна, це може бути як зимній авітаміноз, так і стрептодермія шкіри. У випадку, якщо це саме стрептодермія — необхідно лікування з використанням засобів з антибіотиками. Вам необхідна консультація лікаря. Зверніться до кваліфікованого дерматолога.

 3. Ольга:

  Добрый день,
  У меня с 12 лет на лице прыщи, перешли в угри. Косметолог прописал израильские средства на 500 гривен, покупала крема и умывалки от демодекоза, и мазала Алое. Умываю и обрабатываю лицо регулярно, пила витамины и пивные дрожжи. Мазала лицо точечно салициловым спиртом. Мне ничего с этого не помогает что я только не делала.
  Раз 10 ходила к косметологу и дерматологу. Пила антибиотики..
  Сейчас мне 17, картина все та же..

  • admin:

   Таке обличчя потрібно бачити, і спробувати проколоти збагаченою плазмою — плазмоліфтинг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *