КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Фототипи шкіри та їх значимість при засмазі

Ультрафіолетове (UV) світло, випромінюване променями сонця, пошкоджує шкіру, надаючи як короткострокові, так і довгострокові наслідки.

Короткі хвилі променів UVB (УФБ) енергетично високо активні, довжина їх хвиль коливається від 290 до 320 нм. Вони можуть проникнути прямо до нижніх рівнів епідермісу. І насамперед, вони викликають короткострокові наслідки, такі як опік. У подальшій перспективі промені UVB можуть привести до розвитку раку шкіри. Саме ці промені впливають на вироблення пігменту меланіну і чинять безпосередній вплив на придбаний загар.

Зазвичай на етикетці сонцезахисних засобів вказується певний фактор захисту від сонця — SPF: 15, 20, 30 і так далі. Багато вважають, що висока ступінь захисту оберігає шкіру від усіх небезпек сонця. Але це не так. Фактор SPF свідчить тільки про захист від коротких променів. Тобто він показує, скільки часу можна перебувати на сонці, не боячись отримати сонячний опік. Такий засіб не забезпечує захист шкіри від довгохвильових УФ-променів (які викликають прискорене старіння шкіри).

Ступінь захисту від УФ-променів на етикетці вказується зазвичай символом PA++ або спеціальними написами.

Фототипи шкіри

Протягом життя шкода від сонця, як би накопичується в клітинах. Тому так важливо захищати себе від нього з раннього віку. У кожної людини є своя власна «межа інсоляції» – безпечний час перебування під сонцем без нанесення косметичних засобів для захисту. Ультрафіолетові промені впливають на різні фототипи шкіри по-різному. Меланін в шкірі фільтрує промені UVB, поглинаючи їх. Чорний пігмент еумеланін в чорній шкірі поглинає 90% променів UVB і забезпечує більший рівень захисту, ніж жовтий відтінок-феомеланін, що переважає в дуже світлій шкірі.

Синтез цих двох типів пігменту генетично визначений. І те, як шкіра реагує на сонце, також генетично обумовлено. Є 6 різних фототипів, які варіюються згідно з кольором шкіри, кольором волосся, присутності або відсутності веснянок і схильності людини до опіків або навпаки до засмаги.

Чим нижче ваш фототип (фототип III, особливо I і II), тим вище вам потрібна ступінь захисту. Сама абревіатура SPF походить від англійського «Sun Protection Factor», що в перекладі означає «фактор захисту від сонця».

I Кельтський тип: молочний колір шкіри (руде волосся), завжди згорає, ніколи не загоряє, безліч веснянок. Для таких людей показані засоби з SPF-фактором не нижче 30 в сезон неактивного сонця і 40 — 50 – за активної інсоляції. Такі люди можуть отримати пошкодження шкіри вже після 5 хвилин перебування під сонцем. Так, помноживши безпечний час перебування під сонцем для цього типу шкіри (5 хвилин) на фактор SPF-50 ми отримуємо захист шкіри протягом 250 хвилин, а з SPF-захистом 10, приміром, 50 хвилин (5хв х 10 SPF).

Але не варто забувати, що навіть найбільш інноваційний сонцезахисний засіб не здатен блокувати сонце на 100%. І крім того, завжди дуже важливо слідувати інструкції та наносити засіб на очищену шкіру з вказаною періодичністю.

II Європейський: світла шкіра, завжди згорає, іноді злегка засмагає, багато веснянок або їх немає. В весняний і ранній літній сезон слід користуватися SPF-фактором від 30 – 35.Середній час безпечного перебування на сонці – 15 хвилин.

III Європейський: світла або злегка смаглява шкіра, іноді згорає, завжди загоряє (середній рівень засмаги, веснянки іноді присутні. Такий тип шкіри може дозволити собі перебувати під сонцем, не обгорівши приблизно 20 хвилин. Протягом всього літнього сезону їм достатньо SPF захисту 10-15.

IV Середземноморський: смаглява шкіра, ніколи не згорає, завжди загоряє (темний загар), веснянок немає.

V Азіатський або середньосхідний: темна або темно-жовтувата шкіра, ніколи не згорає, завжди загоряє (засмага темно коричневий), веснянок немає. Володарі такого типу шкіри можуть не боятися обгоріти на пляжі навіть з SPF-фактором 8. Безпечний час інсоляції від 30 хвилин.

VI Африканський: чорна шкіра, ніколи не згорає.

Останні 2 фототипу в принципі не потребують засобів з SPF захистом.

Важливо!: Ніжна дитяча шкіра завжди відноситься до I фототипу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *