КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Запорука повного одужання – правильний і повний курс лікування!

В нашому центрі не рідко трапляється, що пацієнт, відчувши полегшення після процедур, кидає лікування. Спішне скасування необхідних ліків загрожує не тільки рецидивом хвороби, але й ускладненнями. У підсумку, хворі приходять знову з претензіями: «Ваше лікування не допомогло, ви поганий фахівець, мені тільки гірше». Але чи винен лікар?

У цій статті ми поговоримо про те, чому лікування треба доводити до кінця і від чого залежить повне одужання будь-якої хвороби шкіри.

Перший етап лікування – діагностика, виявлення першопричини захворювання. Лікар проводить огляд, робить необхідні призначення аналізів і додаткові дослідження. Це може бути зішкріб, дослідження на які-небудь інфекції і т. д.

Після повного обстеження, коли готові результати, лікар визначає діагноз і призначає ліки й процедури. На цьому перший етап на шляху до одужання закінчується.

Наступне – це сам процес лікування. Тут все, цілком і повністю залежить тільки від пацієнта. Настрій, послідовність, час і регулярність прийому ліків, правильне харчування і виконання процедур – все це може регулювати тільки пацієнт. У разі, коли діагноз поставлений вірно і всі приписи виконуються, одужання настає невідкладно. Спостерігаючи за собою і своїм самопочуттям, пацієнт дуже скоро розуміє, підходить йому лікування чи ні.

Але як вже було сказано раніше, багато людей, відчувши полегшення, помилково вважають, що настало одужання. Різка відміна лікування в середині циклу веде, як мінімум, до рецидиву хвороби. У кращому випадку хвороба почне проявляти себе знову, в гіршому – будуть ускладнення. Ослаблений організм можуть вразити інші хвороботворні віруси чи інфекції, з якими впоратися буде вже не так просто. Пацієнтові повторно доведеться обстежитися і починати все з самого початку. А це, погодьтеся, неприємно.

Ми наполегливо рекомендуємо вам доводити до кінця розпочате, і тоді ви збережете своє здоров’я, час і, звичайно ж, кошти.

Є ще один пункт на шляху до здорової шкірі — заключний. Щоб переконатися в тому, що людина повністю здорова, доктор проводить знову повний огляд і може призначити повторні дослідження, але це тільки на ваше благо. Якщо ви отримали висновок про видужання, а наступив рецидив – тоді, можливо, є сенс звинувачувати лікарів. Але якщо ви не приходите на процедури, не виконуєте приписи лікаря-дерматолога, будь ласка, беріть відповідальність на себе.

Ваше здоров’я в ваших руках! Бережіть його!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *