КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Он-лайн кабінет

Консультація дерматолога он-лайн

Консультація дерматолога он-лайн

В житті нашого центру відбуваються позитивні зміни. Від сьогоднішнього дня ми пропонуємо нашим клієнтам нову послугу – он-лайн консультації дерматолога та косметолога у Вінниці.

Яким чином це відбуватиметься?

Якщо ви знаходитесь в іншому місті, або навіть у іншій країні, не маєте часу на особистий візит і запис на прийом,  ви, в певний час, маєте змогу звернутися до лікаря дерматолога у Вінниці.

Для цього Ви телефонуєте, або пишете до нас, описуєте свою проблему і записуєтесь на консультацію по skype*.

Наш skype: pincessvab

 

Графік он-лайн консультацій:

Понеділок

З 10:00 до 11:30

Пятниця
Неділя
Субота

З 20:00 по 22:00

Усі додаткові питання вирішуються у телефонному режимі, через мейл, або форму запитань.

Крім того, ми пропонуємо таку послугу, як КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЕРМАТОЛОГА ПО ФОТО.

Для того, щоб отримати таку консультацію, Вам необхідно відправити своє фото з проблемним участком шкіри на мейл:

boichukvalya1@gmail.com

Розрахунок за консультацію та призначення лікування ведеться через банківську карту. Усі реквізити Ви зможете отримати безпосереднь під час спілкування з лікарем.

*Без попереднього запису та оплати консультація не надається.

13 Responses to Он-лайн кабінет

 1. петя:

  уминья в пахву верху между ног справай и слевай старани пате ет печьот балит сильна шомне делать дома спасиба вам

 2. Костянтин:

  добрий вечір! мені уже 18 років…в мене проблеми: на обличчі. спині. руках. груді вискакують прищі…підкажіть будь ласка що мені роити…або ж випишіть рецепт) буду дуже вдячний.

  • admin:

   Констянтин, здрастуйте! Для того щоб дати рекомендацію, необхідно побачити Вашу проблему. Діагностувати тільки з Ваших слів — неможливо. Ви можете записатись на косультацію очну, або ж онлайн. (скайп, якщо є хороший звязок, або ж по фото).

 3. Мар'яна:

  Доброго дня, Ви займаєтесь лікуванням лише шкіри обличчя чи, можливо, і голови? В мене жирна шкіра як обличчя, так і голови, я від цього дуже потерпаю. Хочу вияснити причини та способи лікування. І чи можливе випадіння волосся через жирну шкіру голови?

 4. admin:

  Займаємось і лікуванням шкіри глови також! Причиною випадіння волосся не може бути тільки те, що вона є жирною. Потрібно обстежити Вас. Приходьте на консультацію! Всього найкращого!

 5. Доброго вечора.В моєи племінниці на нозі як ніби корочка яка шолушиця…не можуть поставити діагноз…на двох вальчиках.Можливо хто стикався з подібним.Дякую.

  • admin:

   З Ваших слів важко сказати що це. Потрібно хоча б фото, тоді можна буде сказати точніше. Можу призначити лікування по фотографії і вести нагляд також по фото. Але це не безкоштовно. Якщо Вам це потрібно — будь-ласка, телефони є, звертайтесь, або ж привозьте Вашу племінницю до нас у центр. Всього найкращого!

 6. Юлія:

  Доброго вечора. Підкажіть будь-ласка, дитині 9 місяців вже 2 місяці в неї з”являються прищики на личку під і над очками, біля носика та навкруг рота. Прищі червоні з маленькими водянистими пузирчиками потім трішки світлішають,
  лопають пузирчики і ніби злазить щкіра, а тоді все заново. нам педіатр вже лікував стрептодермію (кремген – після нього сходить , але проходить 2 дні і починається знову)герпес (противірусні лаферобіон і імунофлазід) та алергію (едем) нічого не допомагає.

  • admin:

   Дитину потрібно побачити. Ймовірніше за все іде алергізація шкіри, пухирці — це ділянки екзематидів. Можна приїхати до нас на консультацію.

 7. Тетяна:

  Напишіть будь ласка чи видаляють у вас лазарем мозоль на ступні і яка ціна? Завчасно дякую.

  • admin:

   Потрібно глянути чи це мозолі, найчастіше люди сприймають бородавки підошовні за мозолі, це різний підхід. Можливо лазер тільки нашкодить.

 8. Кристина:

  Несколько раз была на приёме у Валентины Анатольевны, мне очень понравилось! Всё на высшем уровне, очень хороший и квалифицированный врач! Всем рекомендую!

 9. Светлана:

  Здравствуйте! дочке 6 лет. Под глазом маленькое красное пятнышко держится больше двух месяцев.Куда обратиться за советом?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *