КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Види пілінгу і показання до застосування

Пілінг

Пілінг

Пілінг — одна з найбільш ефективних процедур в косметології. Його завданням є видалити ороговілі шари епідермісу, продукти життєдіяльності сальних залоз, прибрати дрібні зморшки, нерівності рельєфу шкіри, запустити процес оновлення, зволоження і омолодження шкіри. У перекладі з англійської пілінг (to peel) означає відлущувати, знімати шкірку, очищати, наприклад, з цибулини або мандарина. У косметології найбільшого поширення набули механічний і хімічний пілінги.

Механічний пілінг найчастіше робиться як складова частина різних косметологічних процедур: очищувального і антивікового догляду, а також перед нанесенням масок, масажем, іонофорезом і т.д. Як правило, для цього застосовується ручний або апаратний броссаж (або брашинг — апарат з обертовими насадками: щіткою або губкою) з абразивними кремами.

Хімічний пілінг поділяється на поверхневий, середній і глибокий. В даний час глибокий пілінг практично не проводять через непередбачуваність результатів. У косметологічній практиці найбільш популярний поверхневий і поверхнево-середній гліколевий пілінг.

Гліколева кислота (альфа-гідроксідние — АНА кислоти), синтезується з речовин натурального походження. Для цього використовуються інгредієнти, які добувають з харчових продуктів (з чорниці, екстракту клена, апельсина, лимона, кислого молока та ін) шляхом екстракції. Отримані екстракти змішують у певному співвідношенні, потім продукт фільтрують і прибирають можливі домішки. Оскільки отримані таким чином кислоти, є повністю натуральними, вони містять велику кількість різних речовин, таких як целюлоза, карбогідрати, білки, водорозчинні вітаміни і мінерали. Володіючи високою біодоступністю за рахунок малого молекулярного розміру, гліколева кислота легко проникає через епідермальний бар’єр. Різноманітні терапевтичні ефекти гліколевої кислоти дозволяють віднести її до класу космецевтики, тобто препаратів, які мають одночасно і косметичний і лікувальний потенціал.

Показаннями для застосування пілінгу є:

— Суха шкіра. З косметичною метою слабо концентровані пілінги (концентрація кислот 5-10%) на основі фруктових кислот наносяться на шкіру у вигляді лосьйонів або кремів в середньому раз на три дні. З терапевтичною метою застосовується поверхневий гліколевий пілінг (концентрація кислот 25-70%), який зменшує товщину рогового шару, викликає активацію поділу базальних клітин, підсилює синтез епідермальних ліпідів. Так як одна молекула гліколевої кислоти утримує до 500 молекул води. Таким чином, гліколевий пілінг значно зволожує і покращує стан сухої шкіри. Він також підсилює дію біологічно активних інгредієнтів, які містяться в косметичних засобах.

— Шкіра з ознаками фото-і хроностаріння. При перших ознаках лентиго (дрібних старечих пігментних плям ) пілінг на основі фруктових кислот надає відбілюючий ефект. При куперозі, зморшкуватій і чутливій шкірі гліколева кислота має протизапальну і антиоксидантну дію, а також стимулює синтез колагену і глікозаміну, попереджає і бореться зі зморшками.

— Вугрова хвороба. Застосування гліколевого пілінгу показано при жирній, схильній до утворення акне шкірі. Позитивна дія пов’язана з очищенням закупорених проток сальних залоз і оновленням клітинного складу шкіри. Вже після першої процедури гліколевого пілінгу відзначається поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, а після проведення курсу процедур настає стійка ремісія.

— Атрофічні вугрові шрами (рубці). Цей вид ураження шкіри найчастіше є наслідком самолікування вугрової хвороби. Гліколева кислота у високих концентраціях виявляє сильну кератолітичну активність, розчиняючи зроговіння і оновлюючи поверхню шкіри.

— Шкіра зі зморшками. Для цього застосовуються АНА кислоти з високою концентрацією (50-70%), а також хімічні пілінги для глибокого впливу на епідерміс і сосочковий шар дерми. Такі процедури вже за 2-3 аплікації стирають дрібні зморшки і надають шкірі гладкість. Процедура проводиться виключно кваліфікованим лікарем-косметологом, оскільки при невмілому застосуванні може викликати серйозні пошкодження шкіри.

Найбільш важливим застереженням є те, що після проведення пілінгу шкіра стає беззахисною перед ультрафіолетом. В даний час не існує ефективних засобів, що поєднують в собі альфагідроксильні кислоти і сонцезахисні засоби, оскільки сонцезахисні компоненти нестабільні при рівні рН, необхідному для ефективної дії АНА. Тому в періоди активної інсоляції (весняно-літній період) пілінги варто обмежити. Застосування сонцезахисних засобів з SPF не нижче 15 обов’язково після кожної процедури пілінгу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *