КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Поява родимки на шкірі — безпечно чи ні?

Родимки

Родимки

Поява родимок часто змушує людину звернутися до професійного дерматолога. Особливо, якщо родимки з’являються у великій кількості і протягом короткого відрізка часу. На щастя, майже всім відомо, що активна поява родимок на тілі може свідчити про розвиток раку шкіри. До слова, якщо лікарю попадається тривожний пацієнт, то фахівець часто видаляє навіть безпечні родимки заради спокою пацієнта. Тим не менш, повністю прибрати з тіла людини всі родимки не можна, тому що їх дуже багато і вони можуть бути дуже маленькі, ледь помітні. Крім того, поява родимок час від часу в одиничній кількості вважається нормою.

Якщо поява родимок викликає тривогу, то до дерматолога слід звернутися якнайшвидше. І вже спеціаліст, провівши необхідні дослідження і аналізи, встановить характер родимої плями.

По суті, родима пляма представляє собою сукупність клітин, які в абсолютній більшості своїй відносяться до меланоцитів, тобто до пігментованих клітин. Колір цих клітин може бути від чорного і сірого до рожевого і тілесного. Причому, якщо родимка має чорний колір, це не завжди може вказувати на її злоякісних характер.Форма родимок така ж різноманітна, як і колір. Поверхня родимки може бути і нерівною, і гладкою. Деякі родимки навіть покриваються волоссям, що також не говорить про небезпеку родимки.

На думку більшості фахівців, появу родимок на тілі людини не слід розглядати як наслідок радіації сонця, так як родимки найчастіше виникають на тих зонах тіла, які захищені від сонячних променів одягом — сідниці і пахви, стегна і живіт.

Практично всі діти, які щойно народилися на світ, не мають родимок. Як правило, поява родимок починається, коли діти досягають  піврічного віку. Після цього часу родимки починають з’являтися на тілі. Цей процес триває приблизно до двадцяти чотирьох років. Потім родимки утворюються вкрай рідко, а вже наявні починають вицвітати у міру старіння людини. До досягнення людиною восьмидесятирічного віку родимки зазвичай зникають. Однак не слід плутати звичайні родимі плями з плямами гіперпігментації, так як останні з віком, навпаки, стають більш очевидними.

Явною характеристикою доброякісної родимки, яка з’явилась нещодавно є гладка поверхня та рівні чіткі контури.

Поява родимок, шкідливих для здоров’я, відрізняється протилежними ознаками. Так, якщо родимка з часом збільшується в розмірі або змінює забарвлення, то варто звернутися до фахівця, так як будь-яка зміна родимої плями — поява тріщин і лущення, вологи на родимці або її ущільнення — можуть бути ознаками раку шкіри.

Найяскравішим симптомом злоякісної родимки є утворення у її меж кольорової пігментації. Крім того, не слід самостійно намагатися розглянути в родимці щось злоякісне — адже всі знають, що «хто шукає, той знайде». При виникненні підозр необхідно отримати консультацію фахівця. Крім цього, суворо забороняється самостійне видалення родимки, так як в цьому випадку також може відбутися її перехід в злоякісне новоутворення. Видаляти родимки може тільки професіонал в умовах повної стерильності. Для усунення родимок з поверхні шкірного покриву існує досить багато способів, більшість з яких не залишає на шкірі ніяких слідів втручання.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *