КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Ультрафіолет: користь чи шкода?

Ультрафіолет

Ультрафіолет

Дерматологія та косметологія впевнені, що людина до 20-річного віку здатна не тільки витримувати, але й не помічати більшість пошкоджень, нанесених сонцем. І лише в середньому віці починає замислюватися про проблеми, пов’язані зі шкірою.

Щоб уникнути порушень, додаткових стресів і ушкоджень шкіри, а також непередбачених витрат на лікарів і косметику, дешевше дотримуватися золотого правила — виявляти турботу про шкіру з раннього віку і знати свій фототип шкіри

Підступні ультрафіолетові промені. Ультрафіолет і його діапазони

Ультрафіолетове світло складається з трьох основних діапазонів:

UVC (УФС) 200-290 нм
UVB (УФБ) 290-320 нм
UVA (УФА) 320-400 нм

Більшість ультрафіолетового світла блокується озоновим шаром. Це УФС і велика частина УФВ променів. УФА ж практично безперешкодно проникає через озоновий шар.УФА радіація присутня практично на всій поверхні землі починаючи від Екватора до 60 паралелі. Її інтенсивність залежить лише від пори року. УФА радіація може проникати через скло і воду. Це так зване флюорісцентне світло.

УФА ділиться на дві категорії:

UVA II 320 — 340 нм
UVA я 340 — 400 нм

Небезпечними для людини є два типи променів — УФА і УФВ (UVA / UVB). Промені УФВ викликають сонячні опіки і навіть рак шкіри. Промені УФА, на відміну від УФВ, є більш короткими і проникають набагато глибше в шкіру, до рівня дерми (власне шкіри) і тим самим сприяють руйнуванню колагену і еластину шкіри, провокуючи так зване фотостаріння — втрату пружності шкіри, коли з’являються зморшки, розширюються кровоносні капіляри і починаються проблеми з пігментацією.

Свфтлостаріння (або фотостаріння) прискорює природне вікове старіння шкіри, ушкоджуючи еластинові волокна, створюючи пересічні зморшки на обличчі і ще більше поглиблюючи мімічні зморшки (пов’язані з рухами обличчя). За 20-30 років дії сонячних променів на шкіру судини на її поверхні втрачають еластичність і все сильніше розширюються. Почервоніння шкіри стають постійними, виникає купероз (судинна сітка).

Ефективність сонцезахисного крему для обличчя прийнято вимірювати в особливих одиницях — SPF (від англійського фактор захисту від сонця — сонцезахисний фактор).

Якщо засіб є сонцезахисним, то на його упаковці обов’язково повинна значитися маркування: SPF або УФ-фільтри. Рівень SPF в кремі може коливатися від 2 до 60. Для ефективного захисту шкіри обличчя мінімальним вважається SPF 15, а SPF 10 фахівці вважають мізерно малим і недостатнім. Максимальний рівень захисту дають засоби SPF 50 + або SPF 60. Такі фільтри максимально блокують проникнення сонячних променів в шкіру. Підраховано, що вони затримують до 98% шкідливого ультрафіолету.

Як правильно вибрати сонцезахисний крем?

До вибору необхідно підійти з усією серйозністю. Напис на упаковці  про те, що крем є сонцезахисним, зовсім не є гарантією того, що засіб дійсно містить сонцезахисні фільтри. Це може бути лише хитрим рекламним трюком. Перш ніж вирушити на касу, щоб оплатити покупку, необхідно уважно вивчити склад продукту.

До складу сонцезахисного крему для обличчя обов’язково повинні входити

Оксид цинку (оксид цинку),
Діоксид титану (діоксид титану),
Авобензон (авобензон) — його ще позначають як Парсол 1789 (Parsol 1789) або бутил метоксідібензонметан (бутиловий methoxydibenzoylmethane). Слід зазначити, що авобензон не ефективний, тому бажано, щоб до складу сонцезахисного крему входили хоча б два з перерахованих компонентів.

Крім того, до складу крему для обличчя можуть входити такі речовини як Мексоріл (Mexoryl SX) або Тіносорб (Tinosorb) — саме вони захищають шкіру від самого шкідливого Б випромінювання. Якщо в кремі немає перерахованих компонентів, то цей крем не є сонцезахисним.

Як правильно використовувати сонцезахисний крем для обличчя?

Правила дуже прості. Крем наносять на суху заздалегідь очищену шкіру обличчя за 20-30 хвилин до виходу на вулицю. За цей час крем вбереться в шкіру і почне свою роботу з її захисті. Протягом дня сонцезахисний крем необхідно оновлювати.

Якщо Ви використовуєте кілька засобів для догляду за шкірою обличчя (лосьйон, крем, сироватку або гель), для того, щоб не знизити ефективність сонцезахисного крему, його потрібно нанести на шкіру в останню чергу поверх всіх інших засобів для захисту від сонячних променів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *