КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Відгуки

Якщо у Вас є побажання, запитання, пропозиції, або Ви просто бажаєте залишити свій відгук про роботу центру, будь-ласка пишіть у форму для коментарів. Ми будемо раді кожній думці!

9 Responses to Відгуки

 1. Владимир:

  Здравствуйте! У нашей дочки (1,5 годика) из-за неправильного прикорма (спасибо бабушке) развился атопический дерматит. Врачи, как обычно, ничего толкового сказать не смогли. По счастливому стечению обстоятельств мы попали на приём в PrincessVAB к Валентине Анатольевне. На то время болезнь дочки приобрела угрожающей формы — последствия могли остаться на всю жизнь. И, не смотря на тяжелую форму болезни и маленький возраст ребёнка, Валентине Анатольевне удалось полностью взять под контроль болезнь и через месяц наш ребёнок был полностью здоров. Конечно, нам пришлось соблюдать строгую диету и необходимые рекомендации, но мы приходим в ужас от мысли, что было бы с дитём, если бы не Валентина Анатольевна. Огромное Вам спасибо, Слава Богу что есть еще такие чуткие и профессиональные врачи как Вы!
  (Владимир, г.Винница)

 2. До мого весілля залишалось всього 2 місяці. На обличчі не було живого місця від вугрової висипки. Я випадково знайшла центр «Princess»…

  Це було майже 4 роки тому. Я все життя буду вдячна Валентині Анатолівній за правильно призначене лікування і зусилля які вона приклала для того, щоб я на своєму весіллі була гарною. Лише за два місяці вона повністю вилікувала мене. Я роками шукала такого дерматолога!

  Валентина Анатоліївна! Ви — це не просто лікар! Ви вкладаєте у своїх паціентів душу! Всього Вам найкращого!

 3. Галя:

  Доброго дня!
  У мого чоловіка на обличчі протягом довгого часу були червоні пятна. В цьому році почервоніння стали більш виразними одразу звернулися у салон до Валентини Анатоліївни по консультацію. Після першого ж прийому лікар прописала курс лікування, та комплекс засобів для лікування.
  Дуже вдячні Валентині Анатоліївні, тому що червоні запалення у чоловіка зникли, шкіра обличчя стала набагато здоровішою.
  Дякуємо центру та Валентині за допомогу.

 4. admin:

  Дякуємо за відгук! Всього найкращого!

 5. Доброго дня!
  Скажіть будь ласка,як проводиться навчання?Який термін навчання?які отримують документи?у мене є медична освіта я навчалась у Гайсинському медичному коледжі спеціальність «Лікувальна справа» токож є диплом масажиста,але хочу отримати ще диплом косметолога і працювати закордоном чи можливо з вашим дипломом працювати за кордоном??я знаю що для роботи косметологом потрібно мати ліцензію !!!!ви видаєте ліцензію чи ні???де проводиться навчання???і скільки коштує ????яка форма навчання ???

  • admin:

   Ліцензії — немає ні один косметолог!!і ніколи не мав
   Ліцензію має власник закладу де працює косметолог
   Диплом переводиться на Англ. Мову, так як він державний
   Навчання проводиться щомісячно з 20 числа, кон тел. 0679148607

 6. Дмитрий:

  Со своей проблемой обращался уже не к первому врачу. Ни одного по-настоящему дельного лечения мне так и не было назначено. И вот после очередного ухудшения состояния, я прекратил посещение и лечение еще одного врача. Состояние моё было очень тяжелое. Спустя два дня, мне порекомендовали медицинский центр «PRINCESS», я сразу же позвонил туда и записался на консультацию к врачу-специалисту — Валентине Анатольевне. Она очень спокойно, терпеливо выслушала историю моей болезни и уже проведенного лечения, задавая очень подробные, тактичные вопросы. После внимательного визуального осмотра назначила сдачу анализов и комплексное лечение, очень доходчиво объяснив как именно нужно его проводить. Профессионализм Валентины Анатольевны проявился в результатах уже в первые дни лечения (еще до получения результатов анализов): я почувствовал себя лучше и внешние признаки болезни стали по-понемногу исчезать. Консультация после получения результатов анализов первично назначенное лечение не изменила. И вот я уже на протяжении нескольких месяцев почти каждый день хожу в этот замечательный мед центр; результат, как говорится: «На лице». Я очень благодарен Валентине Анатольевне за вдумчивый подход к назначению моего комплексного лечения и уже не сомневаюсь, что после полного курса лечения я буду в полном порядке!

 7. Марія:

  Проблема папілом на тілі доволі розповсюджена, це незручно, некрасиво, ще й комплекси додає. Багато років ніяк не могла наважитись на видалення, страху було, що словами не передати!) Два тижні тому все ж зібралась. Процедура зайняла кілька хвилин. Вийшла з центру щаслива, чесно. Все загоїлось дуже швидко.
  Не вперше звертаюсь за допомогою, і як завжди — все на вищому рівні.
  Дякую Валентині Анатоліївні за увагу та індивідуальний підхід до клієнтів!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *