КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Як захистити себе від сонця?

Захистіть шкіру від шкідливих випромінювань, і вона відплатить вам молодістю та здоров’ям.

 Якщо ви любите бувати на сонці і при цьому зневажаєте сонцезахисними кремами та іншими методами сонцезахисту, одного разу це може закінчитися вельми сумно. Ви поглянете на себе в дзеркало і здивуєтеся змінам, які з вами сталися. Звідки взялися ці зморшки, пігментні плями або, ще гірше, дивного вигляду родимки, яких раніше не було? Медики переконані: ніколи не пізно змінити свої звички і почати ставитися до шкіри більш дбайливо. На жаль, вам не вдасться повернути час назад, але зробити так, щоб стан вашої шкіри не погіршувався, у ваших силах. Наші поради допоможуть вам підібрати відповідний захисний крем  навчать правильно користуватися.

Як підібрати захисний крем?

Купуйте те, що подобається. Крем повинен відповідати вашому стилю життя і побажанням. Якщо вам не подобається текстура засобу або його запах, напевно ви будете ним користуватися не так часто, як це необхідно. Купуйте те, що вас влаштовує за всіма показниками.

Вивчіть склад. Звертайте увагу на захисні компоненти, які входять до складу засобу, адже саме від них залежить ефективність крему. Краще всього працюють діоксид тетанію, оксид цинку і авобензон, також позначається як Parsol 1789. Тетаній і цинк у складі крему забезпечують захист від променів типу А і В, а хімічні захисні елементи переважно блокують промені і лише деякі промені групи А. Виняток – авобензол і має мексорил, які захищають шкіру від всіх типів сонячних променів. Сонцезахисні засоби з фільтром Mexoryl®, забезпечують абсолютний захист шкіри від ультрафіолетового випромінювання.

Обирайте повний захист. На упаковці часто пишуть: «Повний захист» або «Захист широкого спектру». Формулювання може бути трохи іншим, але важливо одне: засіб має захищати від всіх типів сонячних променів. Близько 95% сонячного випромінювання – це ультрафіолетові промені типу А (UVA), які глибоко проникають в шкіру і провокують появу зморшок, пігментних плям і злоякісних пухлин. УФ-промені типу B (UVB) є причиною сонячних опіків і теж можуть приводити до виникнення раку. Необхідно, щоб ваш засіб захищав шкіру від УФА, і від UVB.

Вибирайте високий фактор захисту. Фактор захисту (SPF) – це коефіцієнт захисту від сонячних променів, що вказує на ефективність сонцезахисного засобу. Наприклад, фактор 15 передбачає, що з таким кремом ви можете перебувати на сонці в 15 разів довше, ніж без нього. Наприклад, якщо без крему ви обгорите на сонце за 10 хвилин, то з кремом можете засмагати близько 2 годин. Однак потрібно мати на увазі, що більшість людей наносить на пляжі набагато менше крему, ніж радять лікарі. Саме тому ми рекомендуємо користуватися засобами з фактором захисту не нижче, ніж 30.

Як правильно наносити крем?

1 Робіть це заздалегідь. Наносіть крем як мінімум за 15 хвилин до виходу з дому, щоб шкіра встигла ввібрати захисні речовини. В ідеалі це потрібно робити за півгодини до виходу і до того як ви одягнетеся.

2 Не економте. Для повноцінного захисту всього тіла необхідно близько 30 г крему. Головна помилка більшості людей полягає в тому, що вони наносять на шкіру недостатню кількість засобу. Особливу увагу приділіть обличчю, плечам, грудям. Наприклад, для лиця і шиї знадобиться приблизно 1 чайна ложка крему.

3 Пробуйте нове. У продажу зараз з’явилися не тільки захисні креми, але і спреї, серветки і тональні креми, які не тільки надають обличчю рівний тон, але і блокують проникнення УФ-променів. Найбільш зручні в застосуванні – це спреї. Їх можна розпилювати під будь-яким кутом, а значить, нанести сонцезахисний засіб навіть на власну спину ви зможете без чиєї-небудь допомоги.

Ще один варіант – серветки, просочені сонцезахисним засобом. Їх головний плюс в тому, що вони дозволяють наносити засіб на шкіру дуже рівномірно. А розсипчаста пудра і тональний крем прекрасно підходять для відкритих ділянок, які найбільше піддаються впливу сонця: обличчя, груди, шия і плечі. Якщо вам потрібен додатковий захист, спочатку можна нанести на шкіру лосьйон, потім – пудру.

4 Стежте за часом. Кожні 2 години потрібно оновлювати сонцезахисні засоби. Якщо ви активно займалися спортом чи довго плавали, то наносити крем потрібно відразу ж після купання або гри в пляжний волейбол. Своєчасне нанесення – основа правильного засмаги. Зараз обговорюється питання про те, щоб зобов’язати виробників вказувати на упаковці максимальний інтервал між нанесеннями крему.

Ще декілька порад:

—     Носіть капелюхи з широкими полями. Такий головний  убір – ідеальний варіант в літній період, так як захищає від ультрафіолету не тільки лице, але і плечі. Альтернативою можуть стати кепки або панами.

—     Захищайте шкіру за допомогою одягу. У пустелі подорожні не випадково повністю одягнені і закутані в хустки – це захищає шкіру від яскравого сонця і запобігає зневодненню організму. Ось чому жарким літом на вулицю краще надягати одяг з довгими рукавами з натуральних тканин – бавовни або льону. Це захистить ваші руки від негативного впливу ультрафіолету. Крім того, натуральний матеріал дозволяє шкірі «дихати», тому вам не буде жарко в таких речах.

—     Щоб захистити шкіру від сонця, влітку намагайтеся не виходити на вулицю без особливої необхідності з 12 до 15 годин, а особливо при спекотній погоді – з 11 до 17.00. У цей час сонце найбільш активне. І вже тим більше не варто засмагати в такі години, інакше ви ризикуєте отримати не тільки сильний опік, але і тепловий удар.

—     Обмежте час перебування на сонці у вітряну погоду. З-за того, що вітер буде охолоджувати шкіру, ви не помітите, як шкіра обгорить. Також не варто перебувати під палючим сонцем з мокрою шкірою, так як крапельки води виступають в ролі лінз і підсилюють вплив ультрафіолету. Вийшовши з моря – обов’язково обітріться  рушником.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *