КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

20 травня — День Меланоми!

Меланома — один з найнебезпечніших видів раку шкіри та онкологічної патології в цілому. Серед усіх видів раку меланома демонструє один з найбільш швидкозростаючих показників захворюваності. Так, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), щорічно в світі реєструється понад 200 тис. випадків захворювання на меланому і близько 65 тис. викликаних нею смертей.

В Україні в 2010 р. на меланому захворіло 2829 осіб, 1070 з них померли. Особлива небезпека меланоми формується в такій диспропорції: у загальній структурі онкологічної захворюваності її частка становить 10%, у той час як в загальній структурі смертності від усіх видів раку шкіри — 80%.

Крім того, для меланоми і немеланомних видів раку шкіри показник приросту захворюваності становить 3-7% на рік. Меланома — один з найнебезпечніших видів раку шкіри та онкологічної патології в цілому. Серед усіх видів раку меланома демонструє один з найбільш швидкозростаючих показників захворюваності. Так, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), щорічно в світі реєструється понад 200 тис. випадків захворювання на меланому і близько 65 тис. викликаних нею смертей.

Меланома. День Меланоми

Меланома. День Меланоми

При цьому, відповідно до загальносвітових статистичними даними, 90% (у США — 95%) пацієнтів з меланомою можуть бути вилікувані, але за умови своєчасного діагностування. Кількість європейських країн, що проводять День меланоми, щороку збільшується, і сьогодні таких країн вже 35. У 2009 р. до програми «Евромеланома» приєдналася й Україна. У тому ж році була створена громадська організація «Меланома — стоп!», до якої приєднується все більше лікарів по всій Україні.

Перелік ознак злоякісного переродження родимок, при першій появі яких необхідно негайно звернутися до лікаря, підкоряється правилу АКОРД:

• Асиметрія (якщо умовно скласти родимку навпіл, її краю не співпадуть);

• Край (якщо родимка має нерівні і нечіткі краї);

• Кровоточивість;

• Забарвлення (якщо родимка різнобарвна або змінила колір);

• Розмір (якщо діаметр родимки перевищує 6 мм, або її розміри різко або постійно збільшуються);

• Динаміка випадання волосків (з втратою шкірного малюнка і появою скоринок).

Прості, але дієві правила захисту від меланоми і не меланомних видів раку шкіри, що дозволяють знизити ризик їх виникнення на 90%:

• не перебувати на сонці з 11:00 до 16:00 у зв’язку з високим ризиком сонячних опіків;

• сонцезахисний крем слід наносити на шкіру за 20 хвилин до виходу на сонце, кожні 2 год. і після кожного купання;

• від сонячного випромінювання слід ховатися під парасолькою, надягати широкополі капелюхи та сонцезахисні окуляри;

• дітям віком до 3 років категорично не рекомендується перебувати під прямим сонячним випромінюванням;

• засмагаючи, не можна заклеювати родимки пластиром;

• не варто відвідувати солярій (громадська організація «Меланоми — стоп!» веде боротьбу за те, щоб законодавчо заборонити в Україні користування солярієм особам до 18 років);

• регулярний самостійний огляд шкіри дозволить виявити підозрілі новоутворення;

• у разі появи новоутворень на шкірі, слід негайно звернутися до дерматолога.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *