КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

7 основних жіночих гормонів

Про жіночі гормони

Про жіночі гормони

Відомо, що всіма процесами в нашому організмі керують гормони. Настрій, здоров’я, зовнішній вигляд, апетит, сон, інтелект — це, і багато іншого, залежить від гормонів.

Естроген

Один з найвідоміших жіночих гормонів — естроген, який виробляється в яєчниках. Це статевий гормон, завдяки якому жінка має жіночу фігуру і жіночий характер. Округлості фігури, м’який, поступливий характер, емоційність — все це маємо ми внаслідок вироблення в організмі гормону естрогену.

Крім того, він здатний прискорювати оновлення клітин всього організму, зберігати молодість блиск і здоров’я волосся, шкіри, а також вберігає судини від відкладень холестерину.

Зрозуміло, що гормон повинен вироблятися в потрібній кількості.

Надлишок і недолік жіночого гормону: естрогену

Надлишок естрогену може викликати надмірну повноту в нижній частині живота і області стегон. Крім того, різні доброякісні пухлини лікарі пов’язують з надміром цього жіночого гормону.

Його недолік часто викликає посилений ріст волосся в небажаних місцях: на обличчі, на ногах, руках.

У разі нестачі цього гормону жінка швидше старіє: шкіра більш схильна до появи зморшок і в’янення, волосся стає тьмяним і млявими і т.д.

Тестостерон

У жінок гормон тестостерон виробляється в наднирниках.

Надлишок і недолік жіночого гормону: тестостерону

Його надлишок часто перетворює жінку в яру любительку чоловіків. Завдяки тестостерону, жінки можуть відчувати сексуальний потяг, бути цілеспрямованими і наполегливими.

Цей гормон може змусити жінку не тільки  не скласти руки, в очікуванні чоловіка, але і самій йти на полювання за ним.

Чим більше виробляється у жінки тестостерону, тим легше і швидше їй нарощувати свою мускулатуру і захоплюватися активними іграми. При надлишку гормону жінка стає агресивною і запальною.

Якщо в організмі виробляється недостатньо тестостерону, то жінці зовсім не хочеться вступати в сексуальні відносини.

Окситоцин

Жіночий гормон окситоцин — гормон, який змушує нас бути ніжними, прив’язаними. У великій кількості окситоцин виробляється після пологів. Цим і пояснюється наша безмежна любов до дітей.

Надлишок і недолік жіночого гормону окситоцину

У великій кількості виробляється цей гормон при стресі. Саме тому жінка намагається позбутися депресії і тривоги, піклуючись про дітей, чоловіка, роблячи добрі справи.

Тироксин

Тироксин — гормон, що впливає за наш розум і фігуру. Він регулює обмін речовин. Чим швидше він відбувається, тим складніше жінці набрати вагу і, навпаки.

Крім того, тироксин впливає на нашу кмітливість. Завдяки цьому гормону, жінка може мати струнку фігуру, гладку шкіру і граціозні рухи. Цікаво, що саме тироксин дозволяє жінці моментально реагувати на зацікавлений чоловічий погляд. Гормон синтезується в щитовидній залозі.

Надлишок і недолік жіночого гормону: тироксину

Якщо в організмі виробляється тироксин в надмірній кількості, то жінка дуже швидко худне. Крім цього, їй складно зосередитися. Одна думка постійно змінює іншу, жінка відчуває постійне занепокоєння, страждає безсонням, при цьому серце прямо вискакує з грудей. Недолік цього гормону викликає сонливість, млявість і ожиріння, а також погіршення пам’яті.
Норадреналін

Норадреналін називають гормоном люті і відваги. Під час стресової ситуації цей гормон виробляється в наднирниках. Багатьом відомий гормон протилежний цьому — гормон страху, який змушує нас бігти від небезпеки. Норадреналін ж, навпаки, пробуджує в жінці почуття впевненості і готовності до дій.

Гормон розширює судини, кров приливає в голову, і нам на розум приходять геніальні ідеї, рум’янець покриває щоки, зморшки розгладжуються, а очі виблискують яскравим вогнем. Норадреналін допомагає жінці з гордо піднятою головою вирішувати всі проблеми, знаходити виходи з неприємностей і при цьому чудово виглядати.

Багато чоловіків не дадуть збрехати, що іноді під час стресів, жінка не в’яне, а, навпаки, лише розцвітає.

Немає ні відчуття неспокою, не долає безсоння. Дуже часто можна спостерігати, що найменша неприємність виводить нас зі стану рівноваги, змушує відчувати себе пригніченою. А іноді ніщо не може вивести нас з себе! Спасибі гормону норадреналіну!

Інсулін

Інсулін прийнято називати гормоном «солодкого життя». Він надходить у кров з підшлункової залози, він контролює рівень глюкози в крові. Інсулін розщеплює всі  вуглеводи, в т.ч. солодощі, і переробляє їх у глюкозу (джерело енергії). Т.ч. інсулін дає нам енергію, яка і дозволяє нам жити.

У деяких жінок з народження інсуліну виробляється дещо менше, ніж у інших, або гормон не такий активний.

Коли ми вживає занадто багато солодкого або мучного, зайва глюкоза «бродить» по організму і негативно відбивається на стані клітин і кровоносни судин. В результаті чого, може розвинутися діабет. Особливо великий ризик, якщо таким захворюванням страждали члени вашої родини.

Соматотропін

Цей жіночий гормон відповідає за силу і стрункість. Гормон виробляється в гіпофізі, залозі внутрішньої секреції, яка розташована в головному мозку. Соматотропін відповідає за спалювання жирів, нарощування м’язової маси, міцність і еластичність зв’язок, в т.ч. і тих, які підтримують жіночі груди.

У дитинстві і юності надлишок цього гормону призводить до дуже високого зросту. Якщо в дорослому організмі цього гормону виробляється в надлишку, росте те, що ще може рости: підборіддя, ніс, кісточки пальців. Надмірна кількість гормону під час вагітності може призвести до укрупнення деяких рис обличчя, кистей рук, ступнів, кистей рук, проте після народження малюка, все як правило, стає на свої місця. У дітей нестача соматотропіну небезпечна уповільненням, а часто і повною зупинкою росту.

Якщо жінка постійно не висипається, часто переїдає і перевтомлюється, рівень гормону соматотропіну знижується, м’язи стають слабкими, в’ялими, груди втрачають свою форму. При цьому ніякі посилені тренування не виправлять становище.

Гормони управляють всіма процесами в жіночому організмі. Прийом гормональних препаратів може призвести до дисбалансу гормонального фону, і результати такого лікування можуть бути найнесподіванішими!

Тому перш ніж починати їх прийом, потрібно оцінити існуючий ризик.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *