КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Безопераційна підтяжка грудей у Вінниці

Безопераційна підтяжка грудей у Вінниці

Кожна жінка бажає мати бездоганну форму грудей, щоб вони завжди залишалися “високими” та пружними.

Високі пружні груди є ознакою молодості, здоров’я та сексуальної привабливості. Але з роками вік та сила тяжіння землі беруть своє – груди втрачають свою привабливість. Здебільшого, після вагітності, годування груддю, в результаті вікових змін або стрімкої втрати ваги відбувається опускання тканини грудей та втрати їх еластичності. Також  шкодить стану шкіри грудей та зоні декольте зловживання сонячними ваннами та нерегулярне, не збалансоване харчування.

Є простий метод визначення показана вам підтяжка грудей чи ні: підкладіть під груди олівець, якщо він залишається на місці без підтримки , то пора приймати міри. Ще одним показанням для підтяжки є опущення рівня соска нижче рівня підгрудної складки.

Найефективніший шлях вирішення проблеми – косметологічний центр, аба клініка, де роблять  підтяжку грудей, не застосовуючи скальпель.

В таких спеціалізованих закладах  для підтяжки грудей та покращення стану їх шкіри використовуються міостимуляція, мікрострумова терапія, різноманітні обгортання та маски.

Міостемуляція – це спеціальний вплив на м’язи. В результаті проведення цієї процедури груди стають візуально повнішими, набувають тонусу та виглядають привабливо високими, але збільшення об’єму грудей при цьому не відбувається.

Мікрострумова терапія – свого роду стимулятор роботи клітин шкіри. Мікрострумова терапія найбільш лагідний із фізіотерапевтичних методів. Під дією мікротоків клітини діляться, виробляючи колаген і еластин, покращується мікроцеркуляція в м’язах грудей, вони набувають тонусу.

Мезотерапія для підтяжки грудей також дає хороші результати. Склад ін’єкцій збалансований за рахунок спеціального підбору гомеопатичних, вітамінних та інших препаратів,  направлених на покращення стану шкіри жіночих грудей.

Чудовий ефект дають маски та обгортання. Склад засобів для них підбирається індивідуально для кожної пацієнтки.

Наш центр  комплексно розглядає проблему підтяжки грудей та підбере для вас оптимальну програму лікування.

Ждемо Вас у нашому центрі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *