КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Біоревіталізація, як ефективний метод зволоження шкіри

Що дня наша шкіра зазнає впливу зовнішніх факторів, які не завжди позитивно на неї діють. Ультрафіолет, перепади температур, пил здатні з часом викликати сухість, стягнутість, подразнення. До 25 років шкіра швидко відновлюється самостійно, з віком ця властивість суттєво знижується.

На допомогу прийде біоревіталізація, досить новий метод, націлений на підтримання природнього зволоження. Особливо актуально проводити його перед початком літа, коли зовнішні фактори стають найбільш агресивними, шкіра втрачає пружність, стає більш сухою і зневодненою.

Суть його полягає у введенні під шкіру гіалуронової кислоти, що підвищує гідратацію і, власне, синтез колагену. Процедура проводиться за допомогою мікроін’єкцій: гелеподібна речовина попадає в глибокі шари шкіри і стимулює її до самовідновлення.

Біоревіталізація у Вінниці на сьогодні з успіхом проводиться у нашому центрі. Залежно від стану шкіри, може знадобитись декілька процедур, з інтервалом у 7-14 днів, але ефект настає вже після першого відвідування. У результаті дрібні зморшки розгладжуються, колір вирівнюється, підтягується контур обличчя, шкіра стає помітно рівнішою і більш зволоженою.

Слід зазначити, що біоревіталізацію можна використовувати для будь-якої ділянки тіла: обличчя, шиї, зони декольте, рук і навіть для повік. Ін’єкції проводять надтонкою голкою з інтервалом 0,5-1 см. Найбільша увага приділяється проблемним зонам. При необхідності, перед процедурою застосовується місцевий засіб з анестетиком. Вважаючи на гелеполібний стан діючої речовини, в зоні уколу утворюється маленька припухлість, що зникає, орієнтовно, протягом доби, тобто термін реабілітації є мінімальним.

Перевагами даного методу зволоження та покращення стану шкіри є:

— довготривалий ефект, націлений на поступове самовідновлення шкіри на протязі півроку;

— ефект ліфтингу без хірургічного втручання;

— швидкий період відновлення шкіри;

— максимальний рівень зволоження шкіри зсередини, стимуляція обмінних процесів;

— можливість проведення будь-якої пори року, влітку допомагає підтримувати рівень вологи, взимку захищає від перепадів температур і обвітрювання;

— процедура безболісна і гіпоалергенна.

Як і будь-яка процедура, що проводиться із безпосереднім втручанням, біоревіталізація має деякі протипоказання, серед них:

— знижена згортуваність крові або прийом ліків, розріджуючих кров;

— підвищена чутливість до компонентів препарату;

— аутоімунні захворювання;

— герпес в стадії загострення;

— схильність шкіри до утворення келоїдних рубців;

— вагітність і лактація.

Так як спеціаліст працює зі стерильним препаратом у одноразовій упаковці, ризик інфікування зони уколу зведено до нуля.

Існує ряд застережень після проведення процедури біоревіталізації:

— протягом кількох днів не можна наносити макіяж, використовувати будь-які косметичні засоби і взагалі мінімально торкатися обличчя;

— близько тижня забороняється відвідувати лазню, сауну, займатися спортом;

— протягом двох тижнів не можна ходити в солярій і довго знаходитися на сонці.

Скоро літо і доречно підготувати шкіру заздалегідь, тому що втрата вологи найбільше проявляється саме о цій порі.

Подаруйте вашій шкірі молодість, красу, еластичність і зволоженість вже зараз за допомогою біоревіталізації у Вінниці. Чекаємо на вас у нашому центрі PrincessVAB!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *