КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Професійна лінія догляду за всіма типами шкіри — Christina

Christina

Christina

Christina є переважно професійної косметикою. Вона завоювала довіру косметологів-професіоналів, які із задоволенням використовують її у своїй роботі. Косметика Христина також представляє косметичні засоби для домашнього використання.

Більшість косметичних засобів об’єднані в кілька ліній. Кожна лінія включає комплекс засобів, дія яких спрямована на вирішення якоїсь певної проблеми.

Косметика Christina представляє косметичні засоби для омолодження шкіри. Розроблена спеціальна антистресова лінія для шкіри, яка дозволяє зберегти молодість шкіри яка знаходиться в умовах постійного стресу.

Окремо представлені лінії кремів, масок, лосьйонів і тоніків, гелів і сироваток.

Особливу увагу у розробці косметики Christina  приділили створенню ліній засобів для проблемної шкіри.

Також є засоби для пілінгу і постпілінгового догляду. Окремо представлені косметичні засоби по догляду за шкірою навколо очей.

В цілому косметика Christina представляє досить широкий вибір різних косметичних засобів. Будь-яка жінка і навіть чоловік зможе підібрати для себе косметику. Завдяки регулярному догляду за шкірою ви забудете, що таке втомлена шкіра, зморшки, мішки під очима. Ви будете виглядати завжди молодо і просто чудово!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *