КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Чому не можна видавлювати прищі?

Отримавши позитивну відповідь на питання — чи можна тиснути прищі, багато приступають відразу ж до цього процесу, не дочекавшись їх самостійного дозрівання.

Видавлюючи вугрі на обличчі потрібно бути обережними, особливо в області носо-губного трикутника, це пов’язано з тим що, не знаючи як видавити внутрішній прищ, ви можете зачепити капіляри, які йдуть до головного мозку, а це в свою чергу, загрожує летальним результатом.

Великі червоні прищі, на відміну від вугрів, не видавлюються зовсім, навіть лікарі їх не чіпають, оскільки можливе поширення бактерій на глибокі шари шкіри.

Якщо на вашому тілі присутні акне-кісти, то слід негайно звернутися до дерматолога, оскільки найчастіше цим явищем супроводжується важка форма акне, яка відрізняється своєю болючістю, глибиною і твердістю. Найменше деформування цієї кісти може призвести до того, що інфекція пошириться до м’яких тканин. Акне-кісти дуже швидко займають нові місця локалізації і можуть вразити навіть життєво важливі органи, тому й лікування повинно проводитися спеціалізованим фахівцем.

Якщо ви досі не вирішили для себе можна видавлювати прищі або залишити все як і раніше, пам’ятайте завжди всі наслідки, які може викликати дана процедура.

Чому не можна давити прищі?

Чому не можна давити прищі?

Звичайно, якщо ви все ж вирішили видавити прищик, який вже дозрів, потрібно підійти до цієї справи з високою організованістю, не забувати про дезінфекцію, про антибактеріальні лосьйони і гелі. Крім цього пам’ятати, що перед початком процедури шкіра повинна бути ідеально чистою, на ній не повинно бути ніяких слідів макіяжу, бруду, поту та інших виділень.

Крім цього можна скористатися відлущуючим засобом, для того щоб позбутися від ороговілих клітин, ось тільки область прищів в даному випадку необхідно виключити, оскільки зайве травмування їм тільки нашкодить. Забудьте про свої комплекси, постарайтеся не нервувати і обов’язково підійдіть до лікування комплексно.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *