КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Увага! Акція! Безкоштовне обстеження утворень на шкірі!

У нашому центрі з’явився новий апарат дерматоскоп, та нова послуга: обстеження утворень на шкірі (бородавок, невусів, родинок) на схильність до переродження у передракові захворювання.

Тільки 20.09.2016  — день у який Ви маєте можливість обстежитись БЕЗКОШТОВНО!!!

Завітайте до нас!

У подальшому, дана послуга – обстеження утворень на шкірі за допомогою дерматоскопа – буде коштувати 100 грн. При необхідності, пацієнт буде направлений на подальше обстеження, або ж буде запропоновано видалення утворень!

Якщо у Вас є схильність до утворення родинок, бородавок, невусів – будь-ласка не відкладайте обстеження! Це дуже важливо для Вашого здоров’я! Пам’ятайте, статистика свідчить, що злоякісні новоутворення шкіри сьогодні є найбільш поширеним видом онкології в Україні!

Ваше здоров’я у Ваших руках!

З повагою, адміністрація центру Princess!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *