КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Запрошуємо спробувати косметику Dr. Kraut від ARCO COSMETICI, Італія

Лінія косметики Dr Kraut від ARCO COSMETICI, Італія, є однією з найбільш простих і ефективних ліній по догляду за шкірою обличчя і тіла. До складу засобу входить одна, максимум дві активних речовини, що дає косметиці властивість працювати в одному напрямку: якщо зволоження, то зволожувати, якщо живлення, то доглядати, якщо ліфтинг — підтягувати.

Величезний плюс цієї косметики у тому, що її можна брати на розлив. В наявності завжди є очищення, тонізація, живлення, зволоження і ліфтинг.

Запрошуємо всіх, хто ще не спробував косметику на розлив у Вінниці!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *