КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Dr.Spiller Biocosmetic

Dr.Spiller Biocosmetic

Dr.Spiller Biocosmetic

Здорова шкіра — це чудово організована система, захищена неушкодженим роговим шаром. Вона має унікальну властивість саморегуляції і здатна виробляти власний «живильний крем», який в залежності від умов навколишнього середовища захищає, зволожує, живить її, одним словом, забезпечує повноцінну життєдіяльність.

Кращий профілактичний догляд за шкірою це підтримка її функцій: натурального бар’єру і нормального здорового рівня вологи протягом усього дня. Однак, коли зовнішній вигляд і функції шкіри порушені, вона зневоднена і роздратована, щоб усунути дисбаланс, ефективно відновити і захистити шкіру, на допомогу приходять косметичні засоби, які за своїм складом повторюють будову природних бар’єрних структур здорової шкіри людини, діють екологічно, не порушуючи існуючого в шкірі гомеостазу.

Саме такими є косметичні засоби Dr. Spiller, створені на основі вдосконаленої ламеллярной емульсії Dr. Spiller Hydratain ™ .

Сьогодні компанія продовжує розвиватися. В її арсеналі більше 250 косметичних засобів для професійного та домашнього застосування, які призначені для інтенсивного та регулярного догляду за різними типами шкіри і забезпечують ефективне комплексне вирішення наступних проблем:

• передчасне старіння і антивіковий догляд;

• підвищена чутливість, купероз, розацеа;

• вугрова хвороба та її наслідки;

• обезвоженість;

• гіперпігментація і фотопротекція;

• підготовка і реабілітація шкіри після лазерної шліфовки, дермабразії та пластичної хірургії

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *