КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Ефективне схуднення з Princess VAB

Як довго ти відкладаєш питання схуднення та позбавлення від целюліту ? Напевне вже не один рік. Кожного разу з’являються досить вагові причини: нема коштів, настрою, сенсу, та ін. З кожним місяцем та роком все важче і важче почати змінювати своє тіло, а  з ним і свої відчуття.

Princess VAB дає можливість разом зробити крок до красивого тіла вже сьогодні!

Процес схуднення це досить не легка справа, яка потребує зусиль та терпіння. Не залежно від того яку вагу ви хочете скинути 5 або 55 кг. У більшості випадків у нас немає підтримки у такій досить не легкій справі. Оточення у більшості випадків критикує а ніж допомагає. Тому ми в свою чергу прикладемо максимум зусиль щоб ваш процес перетворення був максимально комфортним та результативним

Лікар –терапевт підбере для Вас індивідуальне харчування, опираючись на результати огляду жирових відкладень. Індивідуальний підхід до підбору харчування це 70% швидкого та ефективного  результату.

Паралельно з підібраним харчуванням пропонуємо пройти курс антицелюлітного масажу, що допоможе  позбавитись зайвої ваги, покращити стан скіри, відновити  капілярний кровообіг, зникненню набряків , покращити міжклітинний обмін речовин.

Ми пропонуємо комплексний підхід до боротьби з зайвою вагою, та целюлітом.

Приходьте і переконайтесь що красиве та здорове тіло може бути не тільки у Ваших мріях!

Наша адреса: вул. Келецька 104.

Телефон: 098-306-21-21; 093-892-22-05.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *