КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Еловера — косметика нового покоління

Elovera

У нашому центрі нещодавно з’явилася нова лінія професійної косметики для догляду за сухою та пошкодженою шкірою – це Еловера (Еlovera) від відомої фармацевтичної компанії Glenmark. Ще невідома широкій публіці косметика вже чудово себе зарекомендувала. Наші постійні клієнти дуже задоволені результатами.

Основою її складу є природна сировина, а саме екстракт Алое Вера, вітамін Є, гіалуронова кислота та алантоін.

Дією Алое Вера є омолодження, освітлення шкіри. Екстракт цієї рослини помітно розгладжує зморшки та підвищує еластичність шкіри.

Вітамін  Є – це дуже сильний антиоксидант. Відмінно відновлює регенерацію клітин шкіри, уповільнює процес старіння.

Алантоін – це чудовий засіб регенерації шкіри.

Гіалуронова кислота – дає цілий окремий комплекс впливу на шкіру. Це і омолодження, і зволоження, і еластичність, а також відмінний засіб при лікуванні вугрової висипки.

Звичайно, рекомендувати до використання саме цю лінію косметики може тільки лікар-косметолог. Перед використанням обов’язково проконсультуйтесь. Та, при відносно невеликій вартості, Еловера швидко замає високі позиції серед користувачів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *