КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Ферментотерапія у сучасній естетичній медицині

Лікування целюліту у Вінниці

Сучасна естетична медицина – це напрямок, що прогресивно розвивається. Фахівці кожен день шукають нові можливості для корекції естетичних проблем. Серед безлічі ефективних методів, які останнім часом стали застосовуватися в естетичній медицині, особливої уваги заслуговує ферментотерапія.

Що таке ферментотерапія?

Ферментотерапія передбачає використання препаратів на основі ферментів в косметології, як у вигляді місцевого поверхневого нанесення, так і шляхом ін’єкційного введення. У ряді препаратів для ферментотерапії містяться такі компоненти як кератиназа, гіалуронідаза, ліпаза, та колагеназа.

Який механізм дії ферментів?

Кератиназа – це робота з епідермісом. Контрольована, безпечна ексфоліація відмерлого епітелію, без побічних ефектів, ускладнень та періоду реабілітації, тобто, це процес фізіологічного злущення клітин шкіри. Унікальність механізму дії колагенази полягає в тому, що вона в організмі, фізіологічно регулярно  руйнує колаген, який вже втратив свою функціональну активність, тим самим, стимулюючи вироблення колагену фібробластами заново. Все це забезпечує ефект ліфтингу шкіри, її пружність, вирівнювання рельєфу і так далі.

Ферментотеріпія при целюліті. До початку лікування

Ферментотеріпія при целюліті. До початку лікування

Ліпаза — це унікальний фермент, який працює безпосередньо з підшкірною жировою клітковиною і компартментами. Працює вона суто фізіологічно, шляхом вбудовування в оболонку адипоциту, що включає механізм фізіологічного ліполізу – ділення тригліцеридів до ди — і моно-, і виведення через кровоносне та лімфатичне русло жирних кислот. Таким чином, жирова клітина зменшується в об’ємі, але її цілісність не пошкоджується, що дозволяє нам працювати безпечно і ефективно. Унікальний механізм дії гіалуронідази дуже різноплановий, тому що складно сказати, де цей фермент не діє. В першу чергу, це судинні ефекти, поліпшення мікроциркуляції, корекція набряків, пастозність тканин, поліпшення метаболізму тканин участь у регуляції тканинної проникності.

Ферментотеріпія при целюліті. Після 1-ї процедури

Ферментотеріпія при целюліті. Після 1-ї процедури

Для вирішення яких проблем ферментотерапія може застосовуватися в дерматокосметології?

Використовуючи препарати, до складу яких входить відразу кілька ферментів, наприклад, ліпаза, коллагеназа і гіалуронідаза, ми здатні коригувати різні проблеми пацієнта. В першу чергу, це корекція обсягів жирових пакетів  або області жирових відкладень тіла. А коли ми худнемо, природно, відбувається втрата тургору шкіри і так далі. В такому випадку, в тандемі з ліпазою ідеально працює коллагеназа: ліпаза зменшує обсяги, а коллагеназа усуває в’ялість шкіри. А комбінація цих двох ферментів з гіалуронідазою підсилює ефект та зменшення обсягів і стимуляції активності фібробластів.

Частий запит пацієнтів – це корекція зрілих гіпертрофічних, нормотрофічних і атрофічних рубців, а також профілактика формування патологічних рубців, особливо після пластичних операцій. В такому випадку, хороші результати дає використання ферментного препарату, що містить коллагеназу і гіалуронідазу. Ми також маємо можливість застосовувати ферментні коктейлі при атрофічних змінах у вигляді стрий і постакне, для корекції жирових пакетів.

Дуже важливо пам’ятати наступне: ті лікарі, які використовують у своїй практиці препарати стабілізованої гіалуронової кислоти, зобов’язані мати гіалуронідазу з метою надання невідкладної допомоги в екстрених ситуаціях, тобто, при питаннях емболії, ішемії або ускладнень, отриманих в результаті компресії.

Крім того, саме гіалуронідаза допомагає вирішити проблеми некоректно поставлених препаратів або гіперкоррекції, тому що введення цього ферменту в певних дозах здатне за кілька діб вирішити проблему, яка може турбувати пацієнта роками.

Яку оптимальну кількість процедур ферментотерапії пацієнту необхідно виконати для отримання максимального результату?

Найчастіше, мова йде про 4-х процедури, з дозволеним інтервалом між ними в один-два тижні. Все залежить від реабілітації пацієнта, і того, наскільки швидко він хоче отримати результат.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *