КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Фонування, чудовий засіб прости старіння та вугрової висипки

Красива та молода шкіра обличча

Красива та молода шкіра обличча

Зморшки — ознака старіння, вугрі — ознака зашлакування тканин. І те й інше вимагає поліпшення лімфодренажу шкіри для видалення шлаків. Для цієї мети добре підходить фонування шкіри. Це свого роду масаж на клітинному рівні.

Фонування застосовується в медичній практиці з 1994 року для відновлення кровопостачання і лімфотоку в тканинах внутрішніх органів. Фонування здійснюється недорогими віброакустичними апаратами в домашніх умовах самостійно. Процедура дуже проста і не вимагає спеціальних навичок. Віброакустичні апарати (не плутайте з вібромасажером) впливають природними для організму мікровібраціями звукової частоти, проникаючими на глибину до 10 см.

Метод має ряд переваг:

— поліпшується не тільки лімфодренаж, а й капілярний кровотік;
— ефективно відновлюється провідність нервових шляхів та ресурси м’язових клітин;
— лімфодренаж поліпшується, як за рахунок мікровібрацій, створюваних апаратом, так і за рахунок активізації судинно-м’язового тонусу;
— процедури проводяться в домашніх умовах самостійно;
— зменшується потреба в косметичних засобах.

У науковому дослідженні, результати якого опубліковані в збірнику матеріалів по віброакустичній терапії (за 2000-2002 роки), наведено дані по віброакустичним процедурам. У дослідженні брали участь 55 жінок: 20 жінок з різними формами старіння у віці від 35 до 75 років і 35 жінок з вуграми у віці 15-28 років.

При лікуванні зморшок фонування здійснювалося через гігієнічну серветку на ліфтинг-маску з професійної косметики в найбільш проблемних місцях. Фонування використовувалося як масаж. Вплив проводили в 1 режимі по 5-7 хвилин на проблемну область, курс: 10-12 сеансів. В результаті проведеного лікування значно покращилася (у порівнянні з результатом без фонування) шкіра пацієнтів: «з’явився здоровий колір обличчя, рум’янець, скоротилися дрібні зморшки і значно розгладились більш глибокі, змінювався овал обличчя, шкіра стала пружною і гладенькою на дотик». Кращий результат досягався при меншій кількості косметики.

При лікуванні вугрів

Область вугрів обробляли перед фонування розчином йодинолу або сухим протизапальним лікарським засобом. Область накривалася гігієнічної серветкою. Фонування в режимі 1 протягом 10 хвилин. Курс — 15 сеансів. В результаті дослідження встановлено, що при застосуванні фонування в комплексній терапії вугрової хвороби значно покращилася ефективність застосовуваних засобів, що проявилося у вирішенні папулопостулезних елементів і інфільтратів в більш короткі терміни, в поліпшенні трофіки і прискоренні регенерації оброблюваних ділянок шкіри пацієнта.

Запитуйте про процедуру фонування в нашому центрі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *