КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Генітальний герпес…

Генітальний герпес

Генітальний герпес

Роль вірусів в захворюваннях, що передаються статевим шляхом, відноситься до однієї з найважливіших і недостатньо вивчених проблем. Генітальний герпес — одна з найпоширеніших форм герпетичної інфекції — займає, за даними ВООЗ, 3-е місце серед ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом), поступаючись за частотою лише гонореї і не гонококовому уретриту.
У розвинених країнах генітальним герпесом уражено 6-10% дорослого населення.
Віруси герпесу передаються різними шляхами, але все ж найбільше значення має статевий шлях інфікування.
Найчастіше, генітальний герпес виникає у жінок, проте й чоловіки не застраховані від його появи. На початкових стадіях розвитку генітальний герпес протікає без будь-яких клінічних проявів або з мінімальною клінікою. Це багатьох людей вводить в оману і змушує пацієнта відкладати візит до лікаря. І весь цей час чоловік, у крові якого знаходиться вірус герпесу, є потенційно небезпечним в плані передачі інфекції своєму статевому партнеру. Іноді буває й так, що генітальний герпес проходить мимоволі, точніше зникають його зовнішні ознаки, що пацієнтом помилково розглядається як одужання.Основні ознаки генітального герпесу — це поява сверблячих напружених бульбашок з прозорим вмістом на шкірі статевих органів, шкірі лобкової області, можливі підвищення температури, слабкість, інтоксикація. Інтенсивність симптомів наростає протягом 7-10 днів.
Герпетична інфекція проявляється на тлі первинного імунодефіциту, тобто ослаблення імунітету і противірусного захисту організму. Якщо не лікувати герпес, то хронічний перебіг інфекції може призвести до подальших розладів імунної, та  розвитку вторинного імунодефіциту. Це виявиться перш за все більш частими і тривалими рецидивами генітального герпесу.
Вважається, що вірус герпесу відіграє допоміжну роль у розвитку раку шийки матки разом з вірусом папіломи людини. Крім того, інфікованість вірусами герпесу може служити причиною вторинного безпліддя — у 60%, невиношування вагітності — у 20%, внутрішньоутробного інфікування — в 20%. Герпетична інфекція може сприяти настанню передчасних пологів у 80%, незрілості дитини — в 60%, розвитку різних захворювань у новонародженого — в 62% випадків.

 

У лікуванні застосовується сучасна антибіотико терапія та вітамінотерапія. Лікування призначається в індивідуальному порядку після проведення ряду аналізів та досліджень.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *