КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Кава, як косметичний засіб

Секрети кави

Секрети кави

Коли ми чуємо слово «кава», в нашій свідомості з’являється образ чашки, від якої іде дивовижний аромат затишку і бадьорості одночасно. Для когось «кава» — це чергова порція кофеїну, без якої, здається немислимим почати день, і прожити його, не перериваючись. Однак, засипаючи каву в турку, Ви, можливо, навіть і не підозрюєте, що тримаєте в руках не тільки сировину для смачного напою, а й секрет стрункості і краси вашого тіла.

Кофеїн, що міститься в зернах кави, давно відомий в косметології як один з найбільш ефективних засобів розщеплення і виведення жирів з клітин. Кофеїн сприяє розщепленню целюліту і прискоренню біохімічних процесів в клітинах.

Але найдивніше, що, крім кофеїну, чарівні зерна можуть подарувати нашому тілу органічні кислоти, білки і вуглеводи. Ці складові необхідні нам з вами для відновлення еластичності шкірного покриву. Відомі всьому світу кавові масла створюють на шкірі природний бар’єр проти шкідливого впливу сонячних променів і захищають від передчасного старіння. Трохи кави на нашій шкірі — джерело вітаміну «В» і джерело природних антиоксидантів.

Напевно, любителям кави добре відомо, як правильно вживати цей подарунок природи в їжу, але не всі знають, як використовувати цю скриньку з багатствами з користю для своєї фігури.

Останнім часом великого поширення набули кавовий масаж і пілінг. Відкриємо ж деякі секрети цих процедур.

Кавовий масаж — зброя боротьби із зайвою вагою і целюлітом. Процедуру можна проводити як для всього тіла, так і на окремих його ділянках — проблемних зонах. Кофеїн сприяє розщепленню і виведенню жирів, токсинів і шлаків, стимулює кровообіг, відновлює еластичність і пружність шкіри.

Приємний кавовий аромат розслабляє, заспокоює, знімає розумову і фізичну втому – це відмінний спосіб вирватися з ритму і суєти життя.

Техніка, яка використовується фахівцями, може складатися зі звичайних способів, а може містити спеціальні прийоми з акцентами на проблемних зонах. Тривалість процедури займає від тридцяти хвилин до півтори години.

Найбільш ефективним вплив масажу буде в поєднанні з фізичним навантаженнями, дієтою і процедурами таласотерапії.

Рекомендується перед процедурою масажу проводити сеанс кавового пілінгу. Це сприяє більш ефективному проникненню кавових компонентів у шкіру.
Однак, слід звернути увагу, що існують протипоказання навіть для цих природних процедур: наявність алергічних реакцій, пошкодження і запалення шкірних покривів, інфекційні захворювання, венозна недостатність з тромбозами, період менструації, новоутворення будь-якого характеру, деякі з серцево-судинних захворювань, запальні процеси, в тому числі і внутрішніх органів, проблеми в області органів малого тазу та черевної порожнини, а також післяопераційний період.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *