КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Роль колагену та еластину у підтриманні краси шкіри

Процес старіння шкіри

Процес старіння шкіри

Старіння шкіри обличчя і характер виникнення зморшок — це складний процес, що залежить від широкого спектру фізіологічних подій, скупчення яких створює те, що ми називаємо зрілою шкірою. З роками наша шкіра піддається зовнішнім і внутрішнім впливам. Зовнішні впливи: сонячна радіація, зміна клімату, забруднення навколишнього середовища, куріння тощо.

 

Внутрішні впливи: спадковість, вік, зниження синтезу певних гормонів, зниження активності імунної системи, накопичення ушкоджень шкіри, завданих вільними радикалами. Все це впливає на функціонування шкіри і виражається в таких особливостях, як зменшення кількості кисню, що надходить в клітини шкіри, руйнування структури колагену і еластину, зменшення здатності відновлення клітин, руйнівний вплив вільних радикалів на тканини, зниження вмісту жирів у шкірі, поступова втрата шкірою здібності утримувати вологу, нанесення шкоди міжклітинним зв’язкам, які підтримують і захищають шкіру, зменшення кількості клітин, збільшення кількості пігментних плям і т.п.Ми знаємо, що колаген та еластин підтримують нашу шкіру міцною, пружною і еластичною. Колаген і еластин з часом руйнуються і розтягуються в результаті періодичного впливу сонячних променів і повторних рухів, що створюють на них механічний тиск. Таким чином, той каркас, який колаген та еластин створюють для підтримки нашої шкіри, стає з віком менш пружним, більш жорстким і менш еластичним.

Додатковою відмітною ознакою зрілої шкіри від молодої є те, що в молодій шкірі є більше жирових клітин, ніж у зрілої. Це одна з причин того, що зріла шкіра виглядає більш прозорою і тонкою, ніж молода. Потрібно зауважити, що за недослідженою поки причиною, шкіра з віком продовжує рости і збільшувати свою площу не дивлячись на той факт, що жирова тканина, що підтримує більш глибокі шари шкіри, зменшується. Тому шкіра починає обвисати. З віком руйнуються й інші компоненти шкіри. Серед них і молекули, що відповідають за утримання вологи і за текстуру шкіри: цераміди, полісахариди, гліцерин і т.п.

У нашому центрі для підтримання молодості шкіри, у лікуванні та догляді, пропонуємо препарати від ТМ «CHRISTINA». Лінія препаратів «Elastin Collagen»  допоможе зберегти  шкіру молодою та здоровішою, поліпшити стан структури колагену і еластину в шкірі. Ці препарати допоможуть утримати вологу в шкірі, зберегти енергетичний баланс у клітинах, посилити їх життєздатність.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *