КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Комплексний підхід до краси: біоревіталізація, мезотерапія та пілінги у одній програмі

Біоревіталізація у Вінниці

Основним завданням косметології є профілактика і корекція вікових змін шкіри. І сьогодні ні для кого не секрет, що поєднання різних методик, які по різному впливають на патогенетичні механізми старіння, дозволяє творити чудеса, не вдаючись до втручання скальпеля хірурга. З однією з таких програм ми познайомимо вас в даній статті.

Ін’єкційні омолоджуючі технології (процедури), а саме біоревіталізація і мезотерапія, займають одну з лідируючих позицій серед послуг, що надаються в медичних клініках і салонах. Найбільш популярним компонентом для інтрадермального введення на даний момент є гіалуронова кислота (ГК) — речовина, яка природним чином присутня в шкірі людини і вважається найбільш безпечним і ефективним агентом корекції інволюційних змін шкіри.

До плюсів біоревіталізації і мезотерапії, безумовно, варто віднести дуже швидкий і помітний результат, фізіологічність, незначна кількість протипоказань, збереження соціальної активності пацієнтів після процедур, мінімальний ризик розвитку побічних ефектів і ускладнень, в тому числі гіперсенсибілізації шкіри до компонентів препаратів.

Процедури біоревіталізації, так само як і мезотерапії, досить ефективні і самі по собі, але для посилення ефекту рекомендується поєднувати їх з іншими омолоджуючими програмами, наприклад з лазерним омолодженням, хімічними пілінгами.

На сьогоднішній день хімічні пілінги — одні з найбільш ефективних, вигідних і простих методів корекції інволюційних змін шкіри. Однак потрібно пам’ятати про так званий «коридор безпеки для пацієнтів». Необхідно розуміти, що стимулююча дія хімічних пілінгів є опосередкованою — це проліферативна стадія в запальній відповіді шкіри. І завжди залишається питання, наскільки виправдані такі процедури, коли регенераторні здібності шкіри знижені. Пілінги, які надають стимулюючу дію без пошкодження (запалення), вважаються пріоритетними і безпечними для пацієнтів з інволюціонними змінами шкіри, такими як біологічне старіння, що йде переважно по дистрофічного типу, на відміну від фотоіндукованого старіння, що протікає по гіпертрофічному типу.

В даний час єдиний стимулюючий пілінг — ретиноловий. Ретинол (істинний вітамін А) займає особливе положення завдяки своїй здатності регулювати процеси проліферації та диференціювання клітин. Ретиноїди взаємодіють зі специфічними ядерними рецепторами базальних кератиноцитів, меланоцитів, фібробластів та ендотеліальних клітин: alpha — beta — gamma — RARs (retinoic acid receptor) та alpha — beta — gamma — RXRs (retinoicXreceptor).

В клітинах шкіри людини переважають рецептори alpha — RXRs, і при використанні ретинолу спостерігається потужна стимулююча відповідь у вигляді підвищення проліферативної та синтетичної активності клітин шкіри.

Показаннями до застосування такого комплексу процедур є:

  • дрібно зморшкуватий тип старіння;
  • виражені зморшки в періорбітальній і періоральній області;
  • інволюційні зміни шкіри з гіперпігментацією;
  • старіння шкіри, індуковане ультрафіолетовим випромінюванням.

Застосування трьох стимулюючих процедур в курсі корекції інволюційних змін дозволяє отримати максимальний результат від мінімальної кількості процедур за відносно короткий проміжок часу. При цьому перед ретиноловим пілінгом необхідно проводити процедури біоревіталізації і мезотерапії. Застосування препаратів для процедур зазначених вище перед ретиноловим пілінгом патогенетично виправдано: ми створюємо оптимально фізіологічне середовище для синтетичної активності клітин. Як результат ми отримуємо позитивну стимуляцію дерми. І потім при нанесенні ретинолового пілінгу (через 10 днів після останньої процедури біоревіталізації), підвищуючи синтетичну активність великої кількості простимульованих раніше фібробластів, ми отримуємо виражений омолоджуючий ефект.

Процес біоревіталізації і мезотерапії шкіри препаратами гіалуронової кислоти являє собою фундаментальний етап у боротьбі з хроностарінням шкіри, а поєднання цих процедур з пілінгом дає можливість отримати максимальний омолоджуючий результат за мінімальну кількість процедур.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *