КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Контурна пластика обличчя у Вінниці

На щастя, ми живемо в такий час, коли краса і молодість — це не тільки подарунок природи. Ми в силах зберегти молодість, потрібно лише уважно ставитися до власного здоров’я. Ну, а з віком, коли цього стає недостатньо, можна вдатися і до контурної пластики. Причому, якщо йдеться про збереження молодості обличчя, то потрібно вдатися саме до контурної пластики обличчя. Гладка і ніжна шкіра без вікових зморшок, чіткі контури лиця — кожна жінка може досягти таких результатів. Сама назва процедури говорить про те, що вона не просто покращує і омолоджує шкіру, але здатна навіть підкорегувати риси обличчя.

Суть процедури

Контурна пластика обличчя у Вінниці — це спосіб делікатної корекції вікових змін. Вона виконується з використанням внутрішньошкірних ін’єкцій. За допомогою цієї процедури можна домогтися бажаного овалу обличчя, позбутися складок і зморшок, і навіть змінити форму та обсяг губ. Контурна пластика обличчя відгуки збирає переважно тільки позитивні. Вона приваблива тим, що за допомогою неї можливо коригувати окремі ділянки обличчя. Наприклад, якщо ви хочете безболісно округлити свої щічки або вилиці, зробити личко більш миловидним.

Ін’єкційні наповнювачі, що застосовуються в контурній пластиці, або чому гіалуронова кислота?

Ін’єкційні наповнювачі для проведення цієї процедури виготовляються найчастіше на базі стабілізованої гіалуронової кислоти. Контурна пластика обличчя гіалуроновою кислотою дає ефект омолодження, який зберігається на 8-18 місяців. Після закінчення цього періоду препарат поступово виводиться, тому процедуру корекції потрібно повторювати.

Контурна пластика лиця у Вінниці

Контурна пластика лиця у Вінниці

Багато хто помилково вважає, що такі ін’єкції — це суцільна хімія. Насправді гіалуронова кислота — це природний компонент міжклітинної речовини. Він унікальний тим, що може утримувати молекули води, що, в свою чергу, забезпечує тонус шкіри, її еластичність та зволоженість. До речі, більша частина всієї гіалуронової кислоти, яка міститься в організмі людини, розподілена саме в шкірі. Але з віком кількість її в клітинах знижується.

Багато хто побоюється ефекту неприродності, натягнутості шкіри після процедур, пов’язаних з омолодженням. Але так як при контурній пластиці обличчя вводиться природний «гормон молодості», то боятися нічого. Філери, створені на основі цієї кислоти, гіпоалергенні, нетоксичні і легко контактують з тканинами організму. В результаті, ви не тільки допоможете своїй шкірі уникнути старіння, а також продовжите її здорове природне функціонування.

Зазвичай в лінійці спеціаліста по контурній пластиці є кілька препараторів різної в’язкості і структури. Це обумовлено тим, що фахівець може знаходитися перед вирішенням різних завдань, наприклад, усунення «гусячих лапок» в куточках очей, складок на лобі, поповнення об’єму лиця, моделювання повноти губ.

Як проходить процедура контурної пластики обличчя і які її переваги?

Зазвичай процедура триває 30-40 хвилин. Фахівець індивідуально підбирає і розраховує необхідну кількість препарату для кожного клієнта.

Під час проведення процедури контурної пластики, больові відчуття зведені до мінімуму. Вже через годину після проведення косметичних процедур пацієнт може повернутися до звичного для нього темпу життя. Це означає, що відсутній реабілітаційний період, що так важливо для сучасної людини, якій постійно не вистачає часу.

В умілих руках спеціаліста ефект від застосування контурної пластики можна порівняти з результатами пластичної операції. Тільки ви отримаєте бажане без болю, без шрамів і, як ми вже писали, без післяопераційної реабілітації.

Протипоказання до проведення процедури контурної пластики обличчя

Контурна пластика обличчя — процедура ефективна, але вона має свої протипоказання, такі як наявність захворювань, пов’язаних з порушенням згортання крові, прийом всередину антикоагулянтів, різні захворювання в стадії загострення. Крім цього пластика протипоказана при вагітності і в період грудного вигодовування.

Є реакції індивідуальної непереносимості даної процедури. Вони можуть викликати почервоніння та свербіж у місцях ін’єкцій. Але за даними фірм-виробників препаратів такі реакції виникають в одному випадку на десять тисяч процедур! До того ж, свербіж і висипання минають швидко і без наслідків, всього протягом декількох днів.

Контурна пластика обличчя у Вінниці — наостанок ще трохи «за»…

Статистика говорить про те, що жінки зазвичай вдаються до інвазивного впливу з омолоджування обличчя після 45 років. А ось чоловіки усвідомлюють необхідність підтримки молодості трохи пізніше — у 55 років. Але погодьтеся, що далеко не кожна людина готова вдатися до великої пластичної операції. Не стільки через ціни, скільки з-за боязні хірургічного втручання. Зовсім інша справа — контурна пластика обличчя — ціни на процедуру радують пацієнтів так само, як і безболісний спосіб її проведення, як і одержуваний ефект.

У нашому центрі на Вас завжди чекає досвідчений лікар та приємні ціни на проведення даної процедури!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *