КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Корекція фігури

Корекція фігури Вінниця

Корекція фігури Вінниця

Основа успіху корекційної програми – направленність на гармонізацію усього організму.

Над рішенням проблеми збереження молодості шкіри та швидкого набуття стрункості, вчені працюють вже не один рік. Сучасна естетична медицина знаходиться сьогодні на вершині свого розвитку та популярності.

Одним з найбільш затребуваних аспектів її функціонування можна  з упевненістю назвати корекцію фігури. На ринку регулярно з’являються все більш довершені методики, що дозволяють досягнути дійсно вражаючих результатів.

Інколи щось порушує пропорції нашої фігури та придає тілу не зовсім естетичного вигляду, у такому випадку фігура потребує корекції. Та чи правильно ми робимо, ототожнюючи корекцію фігури зі схудненням? Необхідно відмітити, що будь-які маніпуляції з силуетом – це доволі важка задача, вирішувати яку необхідно діючи комплексно, одночасно впливаючи як на зовнішні прояви проблеми, так на причини її виникнення, поєднуючи усі відомі методи. Правильно підібраний комплекс процедур  — це  і є основа успіху у програмі корекції фігури.

У боротьбі із зайвими кілограмами ми стикаємося з цілим рядком проблем. Наприклад, одна з них: жир у людини витрачається, у першу чергу, з не найбільш важливих, з точки зору організму, зон. Це руки, щоки, верхня частина тіла. І тільки у останню чергу з найнеобхідніших зон – живіт та стегна.  Змоделювати фігуру, означає, що жир необхідно «примусити» розщеплюватись у необхідних місцях, для чого необхідно на них вплинути. Цей вплив необхідно направити на запобігання утворенню жирів у організмі, розщеплення жирів, покращення кровообігу у жирових тканинах та м’язах, виведення токсинів та продуктів розладу, а також зайвої рідини з м’язової тканини.

Вкрай важливо і те, що на фоні переїдання та гіподинамії будь-які маніпуляції по корекції фігури марні. Тому дієта та фізичні навантаження необхідні обов’язково.

Дуже корисно комбінувати масажні методики – як мануальні, так і апаратні – з обгортаннями, тоді тіло особливо вдячно відгукається на будь-які  терапевтичні процедури. У результаті ціль досягається набагато швидше.

Найбільш ефективними процедурами по корекції фігури на сьогодні є:

—          ендермотерпія

—          ультразвукова кавітація

—          пресотерапія

—          радіохвильовий термоліфтинг

—          спільний вплив фізіотерапевтичних факторів SPA-капсул

Це саме ті терапевтичні процедури, що дають швидкий та дуже хороший ефект. Покращуючи не тільки стан фігури, а й стан здоров’я та самопочуття.

Говорячи про комплексний підхід до корекції фігури, важливо відмітити, що хороший ефект також дають і процедури направлені на покращення стану шкіри та пішкірно-жирової клітковини. Особливо для цього ефективним є обгортання. Ці процедури комфортні та приємні, а найголовніше – дуже корисні. Косметичні засоби що використовуються при процедурах, підбираються індивідуально.

У висновок можна сказати, що індустрія краси розвивається щоденно. Сучасні методики дозволяють вирішити будь-яку проблему. Але дуже важливо пам’ятати і про те, що для досягнення постійного гарного вигляду, стрункості – необхідно пити багато чистої води, уникати надмірного переїдання, не зловживати солодощами та гострими, жирними стравами.

Якщо вас цікавить корекція фігури у Вінниці — наш центр до ваших послуг!

Залишайтесь гарними!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *