КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Як правильно підібрати крем. Поради профессіонала

Як вибрати крем?

Як вибрати крем?

Доглянутість і краса жінки — це, насамперед, вигляд її шкіри. Від багатьох факторів залежить стан шкіри — це і стан здоров’я, і вік, і генетика, і настрій. Всі представниці прекрасної статі мріють про оксамитову і гладку шкіру. Але, на жаль, красива шкіра, яка була нам дана від народження, стає проблемною при досягненні віку статевого дозрівання і гормональної перебудови, а слідом за тим стає прикрасою, яку необхідно всіляко берегти. Якраз для цієї мети і призначається армія всіляких кремів.

У наш час складно зустріти жінку, яка б не використовувала крем для обличчя. Але, купуючи їх, ми часто орієнтуємося тільки на свій смак і не надаємо значення важливим моментам. Для того щоб мінімізувати ризик невдалого придбання, потрібно дотримуватися кількох елементарних правил, вибираючи косметичні засоби.

Правило перше — необхідно підбирати крем, який відповідає типу Вашої шкіри обличчя.
Але дуже важливо знати, що тип шкіри може змінюватися в залежності від:

віку — як правило, з роками шкіра стає сухішою;
пори року — влітку шкіра помітно жирніше;
пережитого стресу.

Бажано іноді консультуватися у косметолога. Але тип своєї шкіри також можна визначити і самостійно. Наприклад, за допомогою наведених нижче даних:
Тип шкіри
Нормальна

Шкіра має пружний і здоровий вигляд. Відсутні зморшки, жирний блиск, відчуття стягнутості і розширені пори.

Жирна

Така шкіра виглядає щільною, має засмічені розширені пори і жирний блиск. Власники такої шкіри часто мають вугрову висипку.

Суха

Витончена, красива суха шкіра дуже сильно піддається впливам ззовні, тому часто з’являється відчуття стягнутості і лущення. Така шкіра схильна передчасній появі зморшок.

Комбінована
(Змішана)

Якраз цей тип шкіри найбільш часто зустрічається. Її легко визначити по збільшеному жировиділенню в області носа і чола і нормального стану або сухості шкіри в інших областях обличчя.

Комбінована шкіра вимагає найбільш складного догляду. Для якісного догляду за комбінованою шкірою обличчя рекомендується застосовувати 2 креми для різних типів шкіри. Наприклад, крем для жирної шкіри наносити на ніс, підборіддя і чоло, а для сухої або нормальної — на щоки і шию. Але можна підібрати і особливі креми для змішаної шкіри.

Для жирної шкіри підійдуть зволожуючі легкі креми на основі гелю. Як правило, вони швидко вбираються. Нерідко в креми для жирної шкіри входять частинки, які володіють матуючим ефектом і вбирають надлишки шкірного сала. Також в кремах для жирної шкіри зобов’язані бути присутніми речовини, які знижують виділення жиру і заспокоюють шкіру: алое, календула, деревій, сірка та цинк, вітаміни А і Е, бісаболол, аллатонін.

Для сухої шкіри краще всього креми з гліцерином, які надають бархатистісті шкірі і знімають відчуття стягнутості. Чудово, якщо в складі присутня гіалуронова кислота, яка зберігає вологу в шкірі.

Нормальна шкіра потребує захисту і легкого зволоження. Тому не потрібно використовувати живильні та жирні креми, оскільки вони можуть змінити нормальний водно-жировий обмін. В основному креми для нормальної шкіри мають рідку консистенцію і включають в себе зволожуючі агенти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *