КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Лікування розтяжок у Вінниці

Лікування розтяжок у Вінниці

Розтяжки (стриї) по суті своїй являються атрофічними рубцями, з точки зору медицини і неприємним дефектом шкіри, з точки зору жінки.

Здебільшого, перші розтяжки з’являються в підлітковому віці, коли тіло дівчини приймає жіночні форми і вага стрімко зростає. Але це не єдина причина їх появи. Ті,  кому пощастило уникнути розтяжок при половому дозріванні ризикують отримати їх з низки інших причин: вагітність, різка втрата ваги, тривале лікування гормональними препаратами та інше.

Причин багато, але всі вони призводять до одного наслідку – розриву існуючих колагенових волокон або стрімкого зниження синтезу колагену.

На сьогодні науковці розрізняють 20 типів колагену, але за будову шкіри відповідають лише два з них: представники 1-го та 3-го типу. Волокна першого типу добре розтягуються та стискаються, тому їх перевага сприяє еластичності шкіри. Волокна ж третього типу при значному розтягуванні рвуться, і як наслідок підвищують ризик утворення розтяжок. Перевага того чи іншого типу колагену в процентному відношенні передається генетично.

Позбавитись стрий важко, але можливо!

У нашому центрі розробляється комплекс процедур індивідуально для кожного пацієнта лікарем дерматологом та включає наступні методики: мікродермабразію,  хімічні пілінги та/або мезотерапію. Всі вони направленні на активацію синтезу власного колагену і заміщення ним з’єднувальної тканини, що утворюють розтяжки.

Ми з радістю допоможемо вам вилікувати стриї, виглядати та почувати себе бездоганно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *