КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Меланома. Питання та відповіді. Продовження

Діагностування меланоми

Діагностування меланоми

Від чого залежить успіх лікування меланоми?

Першим і найголовнішим фактором лікування меланоми є її вчасне виявлення та видалення. Чим скоріше виявлена меланома, тим менший шанс на поширення метастазів і тим більший шанс на видужання.

Меланома і рак шкіри – у чому різниця?

Різниця між цими захворюваннями у типі кліток з яких розпочинається ріст пухлини. При меланомі початковими є меланоцити (клітини, що містять пігмент меланін). Коли ж розвивається рак шкіри, то початок хворобі дають клітини епітелію (це клітини тілесного кольору, що не мають пігменту).

Ще одним фактором, що відрізняє ці захворювання є те що, рак шкіри протікає більш сприятливо. Людина може роками не знати про це захворювання, так як метастазує він рідко.

Чи захищають сонцезахисні креми родимки від переродження?

На жаль, сонцезахісні креми не захищають родимки від переродження і шкіру від ризику розвитку раку. Використання сонцезахисних кремів сприяє тільки захисту від шкідливої дії інфрачервоних променів.  Людина може значно довше перебувати на сонці, засмагати, у той же час збільшується кількість ультрафіолету. Саме він є основним фактором розвитку меланоми.

Чи може солярій спровокувати розвиток меланоми?

Солярій не просто збільшує ризик захворювання на рак шкіри чи меланому. Солярій набагато шкідливіший за сонячні промені.

Чи можна запобігти появі меланоми?

Повністю запобігти переродженню родимок, нажаль, неможливо. Фактор спадковості грає тут велику роль. Але значно знизити ризик захворювання можна. Необхідно по максимуму знизити кількість ультрафіолету для відкритих ділянок шкіри. Не допускати травмування родимок. Уважно стежити за собою, своєчасно звертатись до спеціалістів та видаляти перероджені родимки.

Прочитайте уважно!

 Смертність від меланоми в Україні досягає 95%! Після постановки діагнозу – меланома – на протязі 5 років помирає 95 пацієнтів із 100. У той же час у США смертність досягає всього 5%. Ця різниця обумовлена термінами виявлення меланоми. Запам’ятайте: чим раніше меланома виялена і видалена – тим більше шансів на виживання!

Лікування меланоми у Вінниці – це задача лікарів онколікарні. У нашому ж центрі Ви можете діагностувати меланому, отримати консультацію та направлення на подальше лікування та діагностування меланоми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *