КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Меланома. Питання та відповіді

МеланомаЯка ознака переродження родимки є найбільш небезпечною?

Одною з перших і найбільш небезпечних ознак переродження родимки є зміна кольору, поява вкраплень, прожилок та інших відтінків на її поверхні. Інколи, частинка родимки втрачає свій колір, це також є тривожним сигналом.

 У чому проявляється небезпека меланоми?

Меланома небезпечна дуже швидким метастазуванням. Простіше кажучи ракові клітинки дуже швидко поширюються на інші органи і тканини, що призводить до порушення їх функцій і до смерті. Одна із форм меланоми вже через пів року після появи першої пухлини може метастазувати.

 Хто найбільш схильний до появи меланоми?

Найбільше схильні до появи меланоми світлошкірі люди з великою кількістю родимок. Крім того, ті, хто в дитинстві часто «згорав» на сонці, ті, у кого у сім’ї були випадки захворювання, а також люди з атипічними та дисплатичними невусами формують групу ризику.

 Як ставиться діагноз меланома?

Діагностування проходить у декілька етапів. Для попереднього діагнозу достатньо огляду досвідченим спеціалістом або ж дистанційного діагностування. При останньому, лікар ставить діагноз по знімку зробленому дерматоскопом.

Для остаточного підтвердження діагнозу необхідно хірургічне втручання, при якому пухлину видаляють і роблять гістологічне дослідження.

Чи може меланома передаватись по спадковості?

Прямої спадковості немає. Сама меланома по спадковості не передається, а от схильність до появи меланоми – передається. Є випадки, коли меланома передавалась  від матері до ще не народженої дитини в її утробі.

Чи може меланома з’явитись без родимки, просто на здоровій шкірі?

Так. Це можливо. Меланома з’являється  пухлиною, схожою на змінену родимку. Як правило, її розміри досить невеликі, всього декілька міліметрів.

Чи буває меланома у діток?

Буває. Досить рідко, але таке трапляється. Частіше за все, меланомою хворіють молоді люди.

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *