Мікродермообразія — сучасний метод омолодження
Цей метод омолодження шкіри обличчя був розроблений у 80-ті роки італійським лікарем Отелло Джінебрі. На той час ця процедура була дуже дорогою. З розвитком техніки і зниженням вартості цей метод омолодження все більше набирає популярність.
Вплив мікродермообразії на шкіру сильніший, ніж пілінг фруктовими кислотами, але менш травматичний, ніж хімічний пілінг фенолом (самий сильний і глибокий пілінг). При цьому мікродермообразія дозволяє вирішити найрізноманітніші проблеми шкіри обличчя.
Принцип мікродермообразії полягає в наступному: через спеціальні трубки з високою швидкістю на шкіру подається потік дрібних кристалів оксиду алюмінію. Окис алюмінію існує в природі у вигляді кристала. Мікрокристали окису алюмінію (Al2O3) за своїм хімічним складом повністю нешкідливі, не подразнюють шкіру, не породжують тепла і не можуть завдати глибоких ран, а найголовніше, відрізняються найвищими абразивними властивостями.
Їх абразивна дія не супроводжується відчуттям болю, так як вплив здійснюється тільки на поверхневі шари шкіри, де не має нервових закінчень. Пацієнт під час сеансу відчуває лише легке поколювання, і тому не потрібно ніякого знеболювання.
Вся справа в тому, що, крім гіпоалергенних властивостей, кристали оксиду алюмінію мають необхідну «абразивну» форму сніжинок або зірочок. Ці частинки проникають в епідерміс і одночасно відсмоктуються за допомогою вакуумного апарату разом з ороговілими частинками шкіри. Така циклічна процедура забезпечує глибоку і при цьому нетравматичну ексфоліацію, оскільки в мікроскопічних точках зняття верхнього шару епідермісу починається прискорений ріст молодих клітин шкіри, які через кілька сеансів заміняють стару шкіру.
Тому даний метод дуже часто рекомендується для усунення післявугревих рубчиків. Адже мікродермообразія виконує, по суті справи, подвійну дію — це і стимуляція зростання молодих клітин шкіри і власне фізичне вирівнювання, «зішкребування» верхніх шарів епідермісу. Тому мікродермабразію іноді називають також мікрошліфовка шкіри.
Чим відрізняється мікродермабразія від дермабразії? Тим, що на шкірі відзначається ефект згладжування, шліфування, замість великих ран, що з’являються в результаті традиційних методів дермабразії. Одним з головних переваг мікродермабразії є те, що всі матеріали, що доторкаються до шкіри — одноразові й строго індивідуальні, в тому числі і стерильний пісок окису алюмінію, який одного разу торкнувшись поверхні шкіри більше ніколи з нею не стикається.
Показання
• рубці після перенесених травм і операцій;
• рубці, що залишилися після вугрів, причому, навіть найгрубіші;
• зморшки, в’ялість і вікові зміни шкіри;
• келоїдні рубці різного походження (наприклад, після кесарева розтину);
• гіпертрофічні рубці, викликані опіками;
• пігментні плями і жирові вузли на шкірі;
• деякі види татуювань.
Для досягнення остаточного результату необхідно провести серію процедур — їх кількість має визначити кваліфікований лікар-косметолог. Сеанс треба проводити раз на 7-10 днів, саме за цей період встигає «нарости» знятий шар епідермісу.
Залежно від цілей, які переслідуються проведенням мікродермообразії визначається кількість сеансів і глибина впливу, необхідні для отримання стійкого позитивного ефекту. Так, для усунення дрібних зморшок, коригування більш глибоких зморшок, лицьового пілінгу (чистки) проводиться від 1 до 6 сеансів.
Для усунення зморшок, видалення або коригування шрамів різних типів, видалення старечих і пігментних плям, коригування атрофічних післяпологових рубців шкіри на животі, стегнах, молочних залозах, усунення келоїдних, опікових рубців від 6 до 12 сеансів.
Для усунення вугрових рубців, великих пігментних плям, виражених після травматичних шрамів, видалення татуювань — 10 — 20 сеансів.
Кількість сеансів визначається індивідуально, залежно від стану і розмірів змін на шкірі. Безпосередньо після проведення процедури і між окремими сеансами на шкіру пацієнта наносяться спеціальні зволожуючі, що пом’якшують і поліпшують процес регенерації креми і лосьйони. Це дозволяє забезпечити посилення ефекту на 20-25% і вирішити ті естетичні медичні проблеми, які за допомогою самого методу мікродермообразії повністю вирішити не вдається.
Мікродермабразія — процедура нетравматична, не вимагає анестезії і може поєднуватися з іншими видами пілінгу, наприклад, фруктовими кислотами. Але, звичайно, це не панацея від усіх видів косметичних дефектів. Тому перед прийняттям рішення важливо правильно оцінити ступінь і характер шкірних дефектів, звернувшись за консультацією до професіонального лікаря-косметолога.
Консультацію ви можете отримати безпосередньо у нашому центрі. Висококваліфікований лікар-косметолог оцінить стан вашої шкіри і призначить правильне лікування.
Добавить комментарий