КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Як відрізнити мозоль від бородавки?

Ми проводимо на ногах значну частину свого часу, і мало хто не стикався з проблемами мозолів на стопах. Загрубіла ущільнена шкіра доставляє масу неприємностей: викликає болючі відчуття при ходінні, заважає носити улюблене взуття, має неестетичний вигляд. Це може бути підошовна мозоль або бородавка, їх часто можна сплутати. Зовні вони виглядають майже однаково, невеликого розміру, округлої форми. Різниця полягає в самій природі походження.

Що таке мозоль?

Мозоль — це ущільнення ороговілої тканини, викликане носінням тісного незручного взуття, високими підборами, часто при надмірній масі тіла. Іноді мозоль має стрижень або корінець, що глибоко проникає в нижній шар шкіри. Лікування таких мозолів досить тривале і важке, часто воно потребує використання медичних препаратів і звернення до спеціаліста.

Що таке бородавка?

Бородавки — більш серйозна проблема. Вони з’являються на будь-якій частині тіла, але підошовні бородавки викликають найбільше дискомфорту через постійне тертя і тиск, при цьому біль стає інколи нестерпним.

Причиною виникнення підошовних бородавок є вірус папіломи людини. Він попадає на шкіру стопи і поволі там укорінюється. Інкубаційний період може тривати до півроку, а при збої в імунній системі проявляється у вигляді бородавки. Таким чином заразитися цим вірусом можна досить легко, в бані, басейні, загальній душовій кабіні тощо, але проявитися він здатний тільки при зниженому імунітеті.

Як відрізнити мозоль від бородавки?

Бородавка спочатку має невеликі розміри, округлої форми, але, на відміну від мозолі, вона пошкоджує шкірний малюнок, він спотворюється, а сама шкіра стає шорсткою. Якщо зняти верхній ороговілий шар, можна помітити чорні цятки — пошкоджені капіляри. Тобто бородавка являє собою живу спотворену тканину. Крім того, вона має нервові закінчення, при натисканні на неї виникає біль, особливо, якщо тиснути з боків. З часом може «прорости» всередину шкіри, викликаючи кісткову мозоль.

Якщо їх не лікувати, з часом бородавки можуть розростатися «суцвіттями», локалізуючись в одному місці. Лікуватись потрібно в спеціалізованому закладі, самостійно це робити не слід, тому що таке доброякісне новоутворення може перерости у злоякісне.

Існує кілька варіантів, як позбутися підошовних бородавок:

— лікарські препарати — до їх складу входять кислоти або луги, знищення бородавки відбувається за рахунок хімічного опіку шкіри;

— видалення лазером — бородавка випаровується під дією променю, на її місці залишається ранка, що гоїться на протязі 10-14 днів;

— заморожування — відбувається глибоке заморожування шкіри рідким азотом, процедура досить болісна;

— радіохвильове видалення — ефект, як від лазеру;

— хірургічне видалення — проводиться скальпелем під місцевим знеболенням, накладаються шви.

Як саме видалити бородавку чи мозоль – має вирішувати тільки лікар після ретельного огляду і досліджень. Ні в якому разі не можна зрізувати новоутворення, розпарювати, використовувати методи та ліки, які радять у рекламах. Будьте обережні!

Всього найкращого!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *