КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Мозолі чи підошвені бородавки? Як визначити?

Напевне кожен з нас мав проблему з мозолями на ногах. Адже дуже часто трапляється  ситуація коли взуття, яке нам подобається не дуже зручне,  а перебувати у ньому приходиться досить довго. Це зазвичай і стає причиною  появи мозолів.

Мозолі, спричиняють нам дискомфорт, оскільки відчуваємо біль при ходьбі, і це зазвичай може продовжуватись досить довгий період.

А чи впевнені Ви, що мова йде саме про мозоль?

Давайте з’ясуємо!

Мозолі — це такі потовщення рогового шару  шкіри у місцях тертя.  Являє собою своєрідний захист організму від пошкодження шкіри, адже в іншому випадку на цих місцях могли б утворюватися кров’яні рани.  Мозолі бувають  двох видів: сухі та м’які.

Сухі мозолі з’являються  в результаті залишку відмерлої шкіри, яка залишилась після лопання міхура, що спершу з’являється на шкірі від  тертя. Відрізняються і ще тим, що він має корінь, який досить глибоко проростає в тканину.  Корінь має гострий кінець, що завдає дискомфорту при ходьбі ( больові відчуття). Але це не у всіх випадках, здебільшого такі мозолі не мають больового характеру.

Найчастіше мозолі  у людей які мають зайву вагу, спортсменів, та у власників незручного взуття, наприклад, підбори.

Мокрі мозолі знайомі всім, особливо коли вперше одягаєш нове взуття. Саме мокрі мозолі стають причиною появи сухих мозолів.

Сухі мозолі спотворють ноги, тому їх потрібно лікувати. Ми не рекомендуєм самостійно лікувати, оскільки  це може призвести до їх збільшення. Професійне видалення відбувається спеціальним апаратом, тому такого результату в домашніх умовах досягти практично не реально.

Дуже часто трапляються випадки, що люди плутають звичайні мозолі з підошвеними бородавками.

Чим  підошвена бородавка  відрізняється від сухого мозоля?

Якщо Ви натиснене рукою на болючий мозоль то біль припиняється,  на підошвену бородавку  — біль буде підсилена.

Другою ознакою є наявність чорних крапок, що є результатом закупорювання найдрібніших кровоносних судин.

Найчастіша причина появи бородавки, може також стати і не зручне взуття, але переважно це потрапляння вірусу у пошкоджені ділянки шкіри, мозолі, тріщини на стопі, або підвищеня пітливість ніг.

Вірус папіломи ( причина утворення бородавки)  дуже небезпечний. Тому якщо у вас є такі проблеми обов’язково пройдіть лікування. Адже з ніг бородавки можуть перейти на всьому тілу.

Навність бородавок може стати причиною викревнення хребта, оскіль від больових відчуттів маса тіла переноситься на одну сторону.

Як Ви зрозуміли, діагностувати наявність бородавки можна самостійно. Тому як тільки ви виявили одразу звертайсь до лікаря за допомогою.

Щодо рекомендацій щоб уникнути появу підошвених бородавок, купуйте зручне взуття потрібного розміру і обов’язково з натуральних матеріалів, це допоможе вам уникнути пітливість ніг та травмування шкіри, і особливу увагу приділяйте мозолям, щоб у майбутньому не мати ускладнень.

Не забувайте доглядати за своїм ніжками, вони Вам обов’язково подякують!

Ми як завжди відкриті до спілкування. Телефонуйте та записуйтесь на консультацію: 097-49-08-990.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *