КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Продовжується набір на курси косметологів у Вінниці

Курси косметологів у Вінниці

Ось і почався новий навчальний рік. Початок осені взагалі асоціюється з початком чогось нового, цікавого та захоплюючого, зі змінами. Отже прийшла пора зробити крок на зустріч своїй мрії, і якщо Ваша мрія — стати гарним косметологом — тоді ми чекаємо на Вас!

Центр Princess оголошує новий набір на курси косметологів у Вінниці. Умови проведення курсів дещо змінилися. Є нововведення. Та вони приємні. Отже, по порядку.

Де навчаються майбутні косметологи?

Курси проводяться на базі нашого центру у співпраці з медичним коледжем. Лекційні матеріали студенти отримують у коледжі, а вся практика проходить у нашому центрі з використанням сучасних апаратів, косметики. Практичний матеріал дає Валентина Анатоліївна Бойчук — лікар дерматокосметолог вищої категорії. Вся практика — це робота зі справжніми пацієнтами. Ви будете вчитись у кращого лікаря дерматокосметолога Вінниці.

Скільки тривають курси?

Базовий курс триває 1 місяць. Додатково можна пройти курс по мезотерапії за окрему оплату.

Скільки коштують курси косметологів у Вінниці?

Ціна курсів залежить від декількох факторів:

— для студентів медичного коледжу ціна за базовий курс становитиме 4 000 грн;

— для людей з медичною освітою (це бажана умова при проходженні курсів) — від 5 500 грн до 6 500.

— курс мезотерапії — 2 000 грн.

У ціну входить використання Вами на практиці всіх необхідних косметологічних засобів, препаратів, користування апаратами.

По закінченню курсів Ви отримаєте диплом державного зразка та шанс працювати у кращих косметологічних кабінетах Вінниці.

Графік проведення занять по курсах уточнюйте у адміністрації центру, за телефонами:

(097) 49 08 990     (0432) 68 01 52

Також Ви маєте можливість відвідувати курси за індивідуальним графіком.

Чекаємо на Ваші дзвінки!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *