КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Нова косметична лінія — NanoDerm

 NanoDerm ®

NanoDerm ®

Наш центр та наші спеціалістипончинають роботу з новою косметичною лінією — NanoDerm ®

Косметичний бренд NanoDerm ® був створений в 2011 році компанією «НаноДерм-профі» за підтримки ФПІ Російської венчурної компанії та ВАТ «Роснано». Ми стали першим і поки що єдиним центром який тісно співпрацює з даним виробником косметики.

Про NanoDerm ®

У 1991 році доктор біологічних наук Олександр Зимницкий з колегами з Інституту біохімії і генетики Уфімського наукового центру РАН створив компанію «Жеспар-Біос», в якій на основі власних багаторічних наукових пошуків, присвячених старінню організму, став випускати антивікову косметику.
Так в 1995 році на російський ринок було виведено першу косметичну лінію — «Плазан». Її активними омолоджуючими компонентами були препарати на основі плаценти. «Плазан» завоював таку популярність, що його стали експортувати в Європу. Велика частина одержуваного прибутку завжди спрямовувалася на розвиток виробництва, наукові розробки. Дослідження не припинялись ніколи.  Результатом багаторічних досліджень і експертиз став комплекс косметичних засобів NanoDerm ®.

NanoDerm ® — це унікальний косметичний продукт, що дозволяє ефективно вести боротьбу з проявом передчасних ознак старіння. В основі формули бренду: трансдермальна система з нанокомплексом унікальних натуральних інгредієнтів. Ця система працює подібно «шприцу», який «впорскує» активну молекулу безпосередньо в цитоплазму клітини. Основні активні інгредієнти продукції NanoDerm ®: амінокислоти, які виділяються з морських водоростей, вівса, яблук і компоненти гіалуронової кислоти, які стимулюють вироблення колагену в клітинах.

Косметика NanoDerm ® пройшла всі необхідні експертизи і відповідає кращим світовим стандартам. Продукція компанії вигідно відрізняється від інших косметичних ліній високою активністю і гіпоалергенністтю. Клінічні дослідження показали, що NanoDerm ® дозволяє в 5 разів підвищити ефективність косметичних засобів по показнику гидрації, як мінімум на 5-6 років знизити вік шкіри.

На сьогодні замовити та придбати косметику цього бренду ви можете тільки у нас.

Чекаємо ваших дзвінків!

097 — 49 — 08 — 990

067 — 91 — 14 — 607

(0432) — 68 — 01 — 52

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *