КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Новоутворення шкіри — це важливо!

У більшості людей на тілі з’являються нові невуси, папіломи і інші шкірні новоутворення. Вони не завжди доброякісні. Наприклад меланома(або рак шкіри) – найпоширеніше онкологічне захворювання, яке все частіше зустрічається у пацієнтів в будь-якому віці. Захворювання розвивається через пігментні клітини шкіри – меланоцити, а також з родимих плям (їх часто називають пігментними новусами). Даному виду онкології притаманний стрімкий розвиток, а на пізніх стадіях – ураження внутрішніх органів. Саме тому дуже важливо вчасно виявити новоутворення і вибрати правильну тактику лікування, щоб допомогти пацієнту назавжди позбутися від хвороби. Для простоти знань характеристик новоутворень, їх згрупували в так звану ?»Небезпечну абетку»? в алфавітному порядку — ABCDE.

A — Asymmetry (асиметрія).Нормальні родимки повністю симетричні. Якщо провести уявну лінію через середину, то половинки повинні бути однаковими, в підозрілих випадках він відрізняються один від одного.
B — Border (кордон).У нормальних родимок межа чітка, підозрілі родимки мають розмиті і / або нерівні краї.
C — Color (колір).Родимки пофарбовані в більш ніж один колір або мають кілька різних відтінків, є підозрілими, їх необхідно показати лікарю. Нормальні родимі освіти, як правило одного кольору, хоча можуть включати світліші і темніші його відтінки.
D — Diameter (діаметр).Якщо родимки більше, ніж гумка на олівці (близько 6 мм), вона повинна бути досліджена лікарем. Це справедливо і для тих плям, які не мають будь — яких інших відхилень (колір, кордони, асіметрія).
E — Evolution (зміни).Якщо родимі плями змінили свою чисельність, симетрію, кордону або колір — їх необхідно показати лікарю.
Варто запам’ятати, що злоякісна родимка не ​​зобов’язана відрізнятися від нормальної по кожному з цих критеріїв. Досить одного відмінності, щоб розцінити родимку як підозрілу, і в такому випадку вона повинна бути показана дерматолога.
Тому ми рекомендуємо пройти обстеження у лікаря — дерматолога, який призначить найоптимальніший для вас метод лікування, якщо він звісно буде вам потрібний.
Завітайте до нас, і ви переконаєтесь що лікування може бути оперативним та комфортним.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *