КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Обережно меланома!

Сьогодні говоримо про меланому. Меланома — це онкологічне захворювання, яке зустрічається у людей будь-якого віку. Являє собою злоякісне утворення, яке росте з пігментних клітин шкіри або слизистої оболонки. Меланома — це одна із не багатьох утворень, яку можна діагностувати самостійно.

Випадки виявлення меланоми складають 1% серед усіх злоякісних утворень. Але показники смертності все ж зависокі. В розвинутих країнах відсоток смертності значно нижчий. Це не через те що медицина на кращому рівні, а тому що пацієнти проходять регулярне обстеження. Саме тому ми піднімаємо тему меланоми у літній період. Коли після гарної засмаги, можуть виявитись не приємні симптоми. Всі хто має багато родимок, і проводить багато часу на сонці протягом дня, ми радимо Вам періодично проходити обстеження у лікаря-дерматолога.

Захворювання досить швидко розвивається та прогресує. За останні 40 років частота випадків виявлення зросла в 15 разів. Вчені пов’язують цей факт саме з підвищеним перебування на сонці. У 86% випадках розвиток меланоми пов’язаний з дією ультра-фіолетового випромінювання. Протягом життя людини, родимки можуть зникати та появлятись знову.

Вченими доказано, що частіше меланома з’являється з новоутворених родимок. Трансформації можуть піддаватись також існуючі родимки. Вам потрібно детально слідкувати за станом покриття шкіри та слизистої оболонки.

Як відрізнити звичайну родимку від меланоми?

  1. Асиметрія. Якщо родимка змінила свою форму, Вам слід звернутись до лікаря-дерматолога. Край доброякісної родимки акуратний та рівний, не повинно бути зазубрин, та не рівних країв.
  2. Окрас. Родимки можуть мати різний колір, від темно-коричневого до світло-коричневого, але одна й таж родимка має бути одного і того ж кольору. Будь-які зміни в кольорі родимки, можуть свідчити про наявність злоякісних клітин. В такому разі потрібно звернутись до лікаря.
  3. Розміри. Потрібно слідкувати за родимками, які мають в діаметрі більше 6мм. Динаміка зміни стану родимки дуже важлива. Якщо на такій родимці з’явились тріщинки, свербіж., та взагалі почала кровоточити, не зволікайте з відвідуванням лікаря.

Як відбувається діагностика меланоми у лікаря-дерматолога.

Первинною діагностикою являється дерматоскопія.

Саме ця діагностика дозволяє визначити меланому на ранній стадії, визначити підозрілі плями та ініші утворення на шкірі. Якщо лікар виявить підозри, то  проводить   біопсію.

Біопсія це процедура під час якої лікар проводить збір зразка з підозрілої ділянки, для детального вивчення її під мікроскопом.

Ділі визначає стадію меланоми. Якщо це рання стадія то повне видалення меланоми вирішить проблему.

Не перебувайте довготривалий час на сонці. Найкращі години для засмаги з 7 до 9-30 ранку, та з 17-30 до заходу сонця.

Друзі, любіть себе та життя. Дбайте про своє здоров’я! Не відкладайте похід до лікаря на завтра!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *