КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Обережно стафілокк! Як розпізнати стафілококові захворювання внутрішніх органів?

Присутність стафілококових інфекцій може не завжди бути виявлено на шкірі. Тим не менш, деякі з них можуть бути надзвичайно небезпечні. Пам’ятайте, що іноді причиною поширення стафілококових інфекцій на внутрішні органи може стати не вилікувана вчасно шкірна стафілококова інфекція.

1.Вивчіть симптоми бактеріємії (зараження крові). Якщо стафілококова бактерія потрапить у вашу кров, можуть розвинутися небезпечні симптоми. Без термінового і правильного лікування, це небезпечний стан може перерости в серйозне зараження важливих органів, кісток, м’язів і хірургічних імплантатів. Симптоми включають в себе:

— Не спадаючу високу температуру

— Озноб

— Нудоту і блювоту

— Прискорене серцебиття

— Блідість шкіри

Важкі симптоми (симптоми, які, щоб уникнути смерті вимагають негайного медичного втручання) включають в себе дезорієнтацію, червоні плями на шкірі, шок і проблеми з сечовипусканням.

2. Вивчіть симптоми синдрому токсичного шоку. Це загрозливий для життя стан є наслідком викиду токсичних хімікатів бактеріями стафілокока в організм людини. Синдром токсичного шоку може бути викликаний бактеріями, які потрапили в тіло людини через післяопераційні або інші рани і внаслідок неправильного використання гігієнічних тампонів (у жінок). Симптоми включають в себе:

— Жар

— Блювоту і нудоту

— Діарею

— Низький кров’яний тиск

— Болі

— Висип на пальцях рук і/або ранки на ступнях

— Головний біль

— Припадки

— Дезорієнтацію

3. Вивчіть ознаки септичного артриту. Схожий на ревматичний артрит, септичний артрит є стафілококовою інфекцією в суглобах. Симптоми включають в себе:

Сильний біль або набряк у суглобах, разом з:

—       Жаром

—       Лихоманкою

—       Ознобом

4. Перевірте чи немає ознак стафілококового харчового отруєння. Стафілококова бактерія може викликати стан загальновідомий як харчове отруєння, якщо з’їсти продукт, заражений бактерією. Симптоми розвиваються швидко (протягом години або двох після споживання зараженої їжі) і зазвичай проходять протягом дня. Симптоми включають в себе:

—        Нудоту

—        Блювоту

—        Діарею

—        Зневоднення

—        Низький кров’яний тиск

Харчове отруєння трапляється частіше небезпечних для життя станів, описаних вище, але без належного лікування воно може бути небезпечним. Тому при отруєнні вам необхідно звернутися до лікаря. Крім того, небезпечні бактерії, такі як кишкова паличка можуть виявляти симптоми, схожі на стафілококове харчове отруєння.

5. Мастит.  Жінки, що годують дитину груддю, схильні до інфекції молочної залози, яка може перейти і в грудне молоко. Перевірте ваші груди на предмет появи пухирів або абсцесів на грудях, або біля сосків. Інфекція може також супроводжуватися болючим набряком і почервонінням. В особливо важких випадках мастит може давати жар, нудоту та інші симптоми стафілококових хвороб, описані вище.

Як правило, гарною ідеєю для годуючих жінок, які підозрюють у себе розвиток маститу, буде звернутися до лікаря. Дивно, але найчастіше грудне молоко залишається безпечним для годування грудних дітей, але важливо заручитися думкою професіонала, щоб бути в повній впевненості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *